Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen megugrott pulzus?

Hirtelen megugrott pulzus?

Figyelt kérdés
Pár perce vettem észre, hogy jobban és gyorsabban ver a szívem. Nem csináltam semmit, csak ültem a számítógép előtt. Mértem egy pulzusszámot csuklón, 103 lett. Eltelt már 5 perc, de nem csökkent. Forró teát ittam előtte pár perccel. Lehet az okozta, vagy nem jellemző? Szívemmel tudtommal nincs gond. Van teendő, vagy elmúlik?
2019. dec. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet a teától is. Vagy stressz, kimerültség stb. Ha csak ritkán fordul elő, nem kell vele foglalkozni. Ha tartósan magas, akkor menj orvoshoz.
2019. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tartós. Csak általában 60 a pulzusom, és éreztem, hogy elkezd lüktetni a mellkasom. Szokatlan volt. Kissé köhögök, nátha utóhatásaként is, lehet az is közrejátszott.
2019. dec. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!