Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem úgy viselkedek mint a...

Nem úgy viselkedek mint a koromosztálybeliek (14 vagyok) Sokkal felnőttesebb vagyok ezáltal nem könnyen tudok beilleszkedni sehova. Nagyon magányos vagyok. De én akkor sem fogok olyan dolgokat csinálni mint a többiek. Szerintetek le vagyok maradva? .

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem arról van szó, hogy lenézed a többieket.
2010. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem lemaradva vagy, hanem érettebb a korosztályodnál. A kérdésedből ítélve komolyabb is. Attól, hogy magányosnak érzed magad, ne veszítsd el a tartásodat. Sokkal jobb lenne, ha az ilyen mentalitású tinik/kamaszok lennének többségben. Józan gondolkodású, normális 14 évesek. Vannak még ilyenek, csak egyre kevesebben. Nem hiszem, hogy olyan "okoskodó" típus lennél, majd lesz barátod/barátnőd, főleg ha majd új iskolába kerülsz.

Volt már itt olyan kérdés, hogy most szokjon rá a cigire meg a piára, hogy elfogadják a többiek? Arra is a rengeteg nem válasz ment.

Sok sikert a jövődhöz!

2010. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

tipikus amikor a gyerek úgy gondolja, hogy ő felnőtt..


elárulod, hogy milyen felnőttes dolgokat csinálsz te?

2010. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl. nem röhögcsélek mint egy kis hülye,nem lógok a pasik nyakán már most,nem lógok egész nap a myspacen meg máshol,nem sminkelem magam halálra stb....
2010. júl. 20. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Tudtam hogy olyan válaszokat fogsz kapni, hogy "mindenki ez gondolja" meg hasonlók.. Én is így érzek! Merre laksz kérdező?
2010. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó szintén (már nem sokáig) 73%-os a hozzászólásodból tőle dis lejön,hogy gyerek vagy, kb ennyi:)


és tudod, emberismeret, tapasztalat.

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem, tényleg semmit nem tudsz, most bebizonyosodott :D

te vagy az első aki fel tudott húzni ezen a remek oldalon :) grat

2010. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amm meg lesz*rom az arányomat, ez nem nCore... lol
2010. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
milyen az a korOMosztály???
2010. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

szia nem. én is 14 vagyok és sokkal érettebb a korosztályomnál.. és én sem csinálok olyan dolgokat mint a többiek mert nem érdekelnek.. :D evvel nincs semmi baj..

keress olyan közösségeket ahol megértenek téged.

2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!