Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton túlalszom magam. Mit...

Folyton túlalszom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy problémával küzdök immár 2-3 éve, mióta serdülök/serdültem.

Az lenne a baj, hogy túl sokat alszom, és rendesen álmosabb/fáradtabb vagyok mikor felkelek, mint mikor lefeküdtem. Képes vagyok akár 10-12 órákat is aludni este. Igazából az lenne a vágyam, hogy reggel 8-9 körül ébredhessek, és kipihenten, csak nem tudom hogy lehetne ezt elérni.:( egyik orvost megkérdeztem, azt mondta nem baj ez a sok alvás, sőt kell is. De engem zavar, és nem jó így az egész napom sem, mert reggelizni sem tudok. Az ébresztő esélytelen, mert van hogy fel sem kelek rá...

És hiába fekszem le hamarabb, akkor max többet alszom, de 11-nél hamarabb nem tudok felkelni, csak ha nagyon muszáj..


2019. dec. 29. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd 1 hét múlva megoldódik.
2019. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hiába van iskola, hétvégén amikor alhatok ugyanez a helyzet
2019. dec. 29. 22:57
 3/3 anonim válasza:
Ne feküdj le este, hajnalban, és másnap se, sötétedésig. Valószínűleg kipihenten fogsz ébredni következő hajnalban és egy darabig minden oké lesz. Ha van egy kihagyás, általában helyreáll a rendszer.
2020. jan. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!