Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság elen?

Állandó fáradtság elen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és állandó fáradtsággal küzdök, nem tudok eleget aludni, vagy pihenni, ma délután úgy ébredtem fel, hogy még mindig fáradt vagyok, és ez most is tart, tudtok ajánlani valami vitaminkészítményt, vagy egyebet, hogy ez megszűnjön? Nem tudok tanulni sem emiatt, mert egyszerűen nem tudok koncentralni, csak azt érzem, hogy aludnom kell, néztem pár terméket, supradint, activalt, centrum energyt, nem tudom melyik lenne jó, és olvasgattam pár választ itt is hasonló témákban, de nem volt egyértelmű a sok ellentmondó válasz miatt
2020. jan. 1. 21:14
 1/3 A kérdező kommentje:
ellen""
2020. jan. 1. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Én a magam részéről nem vagyok szintetikus vitamin párti.

Gyógygombát szedek pl. a Viranaxot és az Acerola C cseresznyét. 100%-ban természetes készítmények.

2020. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Előbb rendezni kell a körülményeket. Mozgás, friss levegő, rendszeres változatos táplálkozás, stb.

Ha marad a fáradtság, akkor vérvétel, mert sok mindentől lehet, pl vérszegénység, vérnyomás, pajzsmirigy, ezek nem változnak a vitaminoktól.

2020. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!