Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor fognak elmúlni a követke...

Mikor fognak elmúlni a következő tünetek?

Figyelt kérdés
Tehát az probléma régen saját magamnak k=osz=onhetően elég sok rosszon keresztül mentem és meglett a k=ovetkezményei folyton féllek állandó félelemim vannak nem nagyon merek kijárni sem 28 éves leszek szedek gyóygszert három fajta gyóygszert eggyik olanzapin másik xanax meg neurol de elment már libidóm is és felszedtem 30 kg a gyóygszerektől szerintem de az baj szerintem hogy nem dolgozok 28 éves leszek mint ha mindenből elegem lenne megmondom őszintén folyton úgy érzem tul kell lennem első verésen vagy ilyen hasonló mint ha megakarnának verni valamin túl kell esni szerintem lehet igen mint ha átokban lennék megmondom éoszintén múltam elmléke az ami nyomaszt és nem enged kifordulni engem a belső világomból mert múltban olyan dolgokat tapasztaltam amit átlagos ember nem és ez nehzítt meg engem céljaim elérésében és mindenben mikor fognak elmulni a tüneteim vagy hogyan éljek tovább??

2020. jan. 2. 17:55
 1/1 A kérdező kommentje:
pluszban meg nem látok emberi arcot tehát mindennek negatív dolgát látom vagyis nem ísgy hanem igen mina aki öngyilkos lett volan nem lát rendesen emberi arcokat mint a fokusz stb exponállás hideg szín stb ezeket kelene mint ha szememn elé lenne téve egy lecse amin minden szürkét látnák tehát nem látok rendesen emberi arcokat miért van ez ?M?
2020. jan. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!