Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen hogy a pokolba jutottam?

Figyelt kérdés
tehát elképzlehető ilyen hogy egy másik dimenzióból írkodom ami nem valóságos hanem egy alternatív . Dióhélyban anyit szeretnék hozzáfűzni hogy folyton féllek kimerészkedni az utcára szinte állandóan olyan halálfélelemeim vannak hogy az nem igaz megmondom őszintén a múltban bár saját magamnak köszönhetően olyanon átmentem amin egy normális ember nem esik átt nagyon rossz dolgon és múltam emléke annak létezése nehezítti meg a belső világomból a kifordulásomat 28 éves leszek nem éltem abszolutt soha életembe szexuális életet és munkahelyem sem volt semmilyen szüleim nyakán éllek. úgy érzem eltévedtem valahol a rengetegben tévelygek de megmondom őszintén folyton úgy érzem túl kell esnem valamin mondjuk egy fizikai bántalmazáson na akkor mehet tovább élet fel kell ébrednem valahogy ezt érzem másik prolbémán nem látok rendesen emberi arcokat egszerűen nem látok emberi arcot hanem durvát látom belle így nincs jól megfogalmazva van rá valami speciális kifejezés egész világ horizontális mint ha tényleg meghaltam volna és a pokolba jutottam volan nem lehet ebből a dimenzióból kiszabadulni csak amíg ki nem ásom magam tehát ki kellen ásnoma a macskát mert nem normális körülmények köz=ott hunyt el macskám hanem írás áltla de ez nagyon bonyolult lenne leírni ::::: Voltam pszihiátrián is esgzer megöltek másodszor pedig azért mentem el mert nem mertem otthon maradni magam egszerűen othon sem anyit legaláb elértem hogy otthon tudok maradni de utcára abszolútt este nem tudok kimenni szedek 3 fajta gyósgzert eggsik olanzapin másik kettő a xanax és a neurol §§§ Mikor fogok kijutni ebből???

2020. jan. 6. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a világ egy másik pokla.
2020. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt hogyan érti?
2020. jan. 6. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória. Az alábbi kettő kategória valamelyikébe kellett volna írnod:

Egészség-mentális egészség

Ezotéria

Meg persze van egy harmadik is, de azt inkább nem írnám le......


Mindegy, megpróbálok a kérdésedre válaszolni, bár elég nehéz kibogarászni, hogy az pontosan mi.


“Szerintetek létezhet ilyen hogy a pokolba jutottam?”

Nem.


Szóval, most megpróbálom leszűrni a szöveg lényegét.

- szerinted egy alternatív univerzumban vagy

- félsz kimenni az utcára, az emberek arca helyet mást látsz

- rossz emlékeit vannak

- nincs életed

- szerinted a föld lapos, ezért néz ki úgy mint a pokol

- úgy érzed ki kell ásni a macskádat, vagy fizikai bántalmazáson kell átesned

- kétszer voltál psichiátrián

- szedsz gyógyszert


Nem vagy egy alternatív univerzumba. Ha ott lennél akkor az számodra már nem lenne alternatív, mert a sajátod. Szóval ez lehetetlen.


Csak szed tovább a gyógyszeredet és tanuld meg a horizontális jelentését.


Áh, nem is tudom miért pazarlom az időmet ilyen kérdésekre...

2020. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de lehet hogy egy másik dimenzióból írok ami nem a valóságos hanem egy másik dimenzióból egy másik szvéra van ezb a szó szféra terület proviancia légtér más árnyék igen emberek árnéyka teljesen kiegyenlítődöt ugyanugy mint a televíziókészüléken a kontaraszt régen edzés közben ugye mivel foglakoztam hosszab ideig sportal na most ezdtem és igen halgattam egy hangot egy frekvenciát a youtuben és szteroid frekvencia az a neve nem tudom melyik pontosan na de mindegy és mikor halgattam a heréim majd szétt durantak és esgzer csak megjelent egy erős fény mint ha totál belettem volans zteroidozva írtam is egy könyvet hogyan lehet és olajat okádtam a számból és majd szétmentek a heréim utánna egy erős fény jelent meg előttem mint ha árrnyékom erősöd=ot volan fel tehát meghaltam mondhatni így is akkor hogyan lehet tek itt ebena dimenzióban meg ugye jártam a pokolban tudja mi van ott?????? nyomor félelem és gyötrődsé saját tapsztalataimnak köszönhetően megjártam a poklok pokláýt !! m
2020. jan. 6. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A szedett gyógyszerek elég erös tudatmódosító hatásúak,azok tudnak ilyet okozni !
2020. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mikor nem szedtem a goysgzereket akkor is voltak ezek
2020. márc. 11. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszer előtt ill.után?
2020. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a gyosgzer eléott voltak azok a prolbémák nem mertem othon maradni illetve gyoygszer eléott is voltak tünetek goygszer után csak a libidócsökkenést tapsztaltam
2020. márc. 11. 17:41
 9/9 anonim válasza:
Pszihátria, mert látszik nem baromkodni akarsz.
2021. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!