Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig rosszul...

Miért vagyok mindig rosszul ha mennem kell valahova?

Figyelt kérdés

Akár ha a boltba kell mennem, vagy orvoshoz, elkezd fájni a fejem, hasam és hányingerem lesz. Legfőképp mikor iskolába megyek, már előző nap este fáj a fejem, aztán reggel az előbb felsorolt tünetek, amik csak egyre erősödnek. Ezek már legalább 2 éve jelen vannak folyton, de előtte is néha- néha tapasztaltam. Családomtól, barátomtól nem tudok tanácsot kérni, mindig csak azt mondják, hogy ne panaszkodjak, nekik is fáj a fejük, vagy azt, hogy ne játszam már meg magam.

Ezen kívül emberek között is rosszul érzem magam. Ha több időt kell valahol eltöltenem, mondjuk egy váróteremben, akkor még erősebb hányingerem lesz és szédülök is.


2020. jan. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongás, szociális fóbia, ezeknek nézz utána. Akiket kérdeztél hülyeségeket beszélnek, az emberek 90%-a nem tud, vagy nem akar róla tudni, hogy ezek létező dolgok, nekik minden csak hiszti.
2020. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia látom régebbi kérdés. Sikerült azóta megtudni hogy mi volt és hogy segítettél rajta? Nekem is pont ugyanez van
2022. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!