Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogyha menni...

Miért van az, hogyha menni kell valahova, rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta kerülöm az embereket, de mikor arra gondolok, hogy el kellene mennem akár boltba, elmegy minden kedvem. Régebben olyan gondom volt, hogy voltak rendezvények és mikor el kellett volna indulni rám jött olyan, mintha wc-zni kellene... régebben még a boltban is remegtem a kasszánál, nem tudom miért. Amikor nagyon kicsi voltam, akkor szégyenlős voltam kissé. Lehet ez annak a maradandója? Beszélgetésekbe sem igazán tudok bekapcsolódni. De oviban is csak én voltam ilyen. Valamint... mikor iskolában vagyok hulla fáradtnak érzem magam, néha fáj a mellkasom és fáj a fejem. Mikor kórházban kellett várni a vérnyomás mérésre, akkor is alig bírtam ki, már csukódott le a szemem, meg ilyen dolgok. Arra gondoltam, hogy ez mind összefüggésben állhat... valami ötlet?
2013. júl. 24. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ez vmi pánikbetegség-szerűnek tűnik. bár nem vagyok szakértő, csak ismeretségi körömben fordult már elő hasonló.Orvos a megoldás, ez sajnos elég komoly probléma , szakszerű kezeléssel megoldódik.
2013. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poet1 ***** válasza:
A stressz az egész testre hatást gyakorol. Ez az izgalmi állapot fokozott működésre serkenti a beleket és azokat görcsösen összehúzza.
2013. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ezek a tünetek rám is igazak vagy azok voltak

rengeteget küzdök ellene azzal hogy amikor tehetem megyek mindenfelé :)

de szerintem ez sose fog elmúlni nekem, mintha a részemmé vált volna, de viszont így nem jó élni :S

mindenképpen menj el orvoshoz, egyébként ez nem a szégyenlősség maradványa , éppen hogy a szégyenlősség volt az előjele és ez a folytatása a dolognak, nem tudom mik történtek veled kiskorodban lehet olyasmi amire nem emlékszel, lehet túl komolyan veszel mindent, ha így van akkor bizonyára dühít hogy mások miért képesek "tenni" a dolgokra és úgy is sikerül nekik bármi, esetleg úgy érzed úgy nincs értelem ha nem parázol a dolgokon nem is akarod igazán ? :)

2013. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

még egy kis információ :)


[link]

2013. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én szerintem ezzel nem orvoshoz kell menni, mert az max fel fog írni valami gyógyszert aztán megsimogatja a fejedet és azt mondja, jól van fiam szedjed csak..


életvitelbeli változás kell..én is mindig jobban érzem magam nyáron mikor nincs suli...

2013. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen, az orvost kihagynám. Úgyis csak fel fog írni pár gyógyszert, ami szerintem nem oldja meg a dolgokat.
2013. júl. 24. 21:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár ki tudja... lehet az orvos tudna megoldást, viszont gyógyszereken élni... fura. Legutóbb vérnyomásmérésről jöttem és azt mondta az orvos, hogy ez stresszel köthető össze, de onnantól nem volt tovább foglalkozva velem.
2013. júl. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!