Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha annyira reménytelennek...

Ha annyira reménytelennek látod az életed, hogy non stop fizaikailag rosszul vagy pszichoszomatikusan ( remegés, szédülés, hasfájás, annyira, hogy néha alig tudsz elmenni valahova és minden nap csak egy túlélés), abból van valami kiút?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok. Kivéve a menj pszichológushoz és szedj bogyókat,nyugtató készítményeket, relaxálj....ezeken már túl vagyok.
2019. júl. 1. 18:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%

"Kivéve a menj pszichológushoz "


Pszichoterápia.

Nem azonos a pszichológussal.

Ezuenkívül NEKED IS AKARNI KELL MEGGYÓGYULNI, mert a legkobb pszichológus sem tud mit kezdeni Veled, ha nem akarsz meggyógyulni, nem működsz együtt vele.

2019. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig nekem a pszichológus segített.
2019. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem beteg vagyok hanem ki vagyok teljesen borulva. Nem szeretnék így lenni.....ez nem is kérdés. Voltam már több pszichológusnál......hagyjuk. volt amelyik még ártott is, nem hogy használt volna. Meguntam a kísérletezést.
2019. júl. 1. 18:32
 4/33 anonim ***** válasza:
67%

Egyet tudok érteni, vannak alkalmatlan szakemberek pszichológusok között is. A legrosszabb, amikor csak a kést forgatják az emberben.

Én egyébként nagyon sokat sportoltam, vitamint szedtem, meg próbáltam társaságba lenni, de sajnos nem sikerült meggyógyulnom abból, ami akkor volt.

2019. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

Akkor mégegyszer leírom, pszichoterápia. Nem azonos a pszichológussal.


"non stop fizaikailag rosszul vagy pszichoszomatikusan ( remegés, szédülés, hasfájás, annyira, hogy néha alig tudsz elmenni valahova "

"Nem beteg vagyok"


Na itt kezdődik a probléma, hogy még magadnak sem ismered be, hogy ez bizony egy betegség. Egy olyan lelkiállapot, amit csak szakértő segítségével lehet megváltoztatni. A pszichoterapeuták pedig azok.

Akár befekvéssel is lehet kezelni, gyógyszerrel vagy anélkül, de mindenképpen szükséges az EGYÜTTMŰKÖDÉS!!! a beteg részéről.

2019. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
"Bentfekvés" attól biztos minden jobb lenne 😝 Mégis honnan akasszak le egy pszichoterapeutát? Komolyan? Horvát Józsefet vagy Pap Máriát válasszam egy vagyonért? Jaj, hogy nincs rá több százezer forintom......ezt az aprósagot el is felejtettem. Köszi a segítséget....
2019. júl. 1. 19:17
 7/33 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ne haragudj, de anélkül, hogy ismernéd a dolgok menetét, elkezdesz velem vagdalkozni - így valóban nem fogsz meggyógyulni, pedig TÉNYLEG segíteni akartam, de úgy látszik, mindenkiben ellenséget látsz.


Háziorvos be tud utalni, mivel vannak TB finanszírozású intézmények is. Itt tudsz tájékozódni és a Töndérhegyi intézetet tiszta szívemből tudom ajánlani.

[link]

2019. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

1. A kérdésben külön szerepelt, hogy a pszichológiai vonaltól kíméljetek. Mi nem volt ezen érthető? Képtelenség tiszteletben tartani valaki kérését? Mindenképp rá kell erőltetni amit nem akar? Ez a hozzáállás amire legkevésbé sincs szükségem.

2. Sehova nem fekszem be! Pont annak az eredmenye az egész amiben vagyok.

3. Még ki is rugatom magam egy bentfekvéssel, mert nincs elég bajon. Vagy nézzen hülyenek az összes munkatársam. Krumpliorral ne mászkáljak meg forgókkal a fejemen? Kevésbé lenne káros a jövőmre nezve. Már ha egyáltalán nekem még van olyan.

2019. júl. 1. 21:07
 9/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon jól ismerem a dolgok menetét 😝
2019. júl. 1. 21:08
 10/33 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek már a pánikbetegségre utalnak, abból meg egyedül nem igazán lehet kikecmeregni .-(

De annyira ellenséges vagy, hogy én a továbbiakban feladom.


Utolsó mondatként: engem Tündérhegyen gyógyítottak meg - ezért ajánlottam. és ott nem bolondok vannak, hanem betegek.

2019. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!