Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves fiú vagyok, és 3...

16 éves fiú vagyok, és 3 napja nem tudok kakilni. Érzem, hogy kell, és hogy tele van a hasam, fájni is szokott, de miért nem megy?

Figyelt kérdés
Próbáltam már éhgyomorra a kávé+cigi-t de így sem jó. Rengeteg vizet is ittam már. Szüleimnek nem tudok szólni, mert mindig ha van valami ilyesmi szólok de csak leszidnak nem foglalkoznak velem!

2020. jan. 7. 14:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
33%
Szerintem alaposan kikéne nyalni a cuki fenekedet es máris jobb lenne...kinyaljam neked?
2020. jan. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Hunyadi János gyógyvíz segíteni fog, ha továbbra is fennáll a probléma. Lehet kapni nagyobb szupermarketekben, vagy gyógyszertárakban, rá van írva az alkalmazás. Napi egy-két deci segíteni fog. Rendszeresen is iható, nem okoz problémát. Továbbá a szilvalekvár is jó, és figyelni kell a rendszeres folyadékbevitelre minden nap.
2020. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!