Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli koránkelésre mit...

Reggeli koránkelésre mit ajánlotok? Úgy értem, hogy mit tegyek, hogy kiverjem az álmosságot?

Figyelt kérdés
reggelente, kinyitom a szemem, de olyan hullafáradt vagyok, nem tudok kikelni. Pedig akarok, csak nincs erőm. Valami tipp, hogy kipattanjanak a szemeim és ébren legyek? Nekem nem elég a 8 óra alvás sajnos, de éjfél előtt meg olyan éber vagyok, hogy nem tudok elaludni
2020. jan. 8. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal felkelni. Nem még pihizni, még feküdni kicsit, ébredezni. Nálam legalábbis ez működik. Ha felkelek és elkezdek készülődni, akkor attól fel is ébredek, akármilyen korán is van. Pedig én is utálok korán kelni.
2020. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor ha felébredek, robbanjak ki az ágyból, és már attól feébredek? 16 vagyok, tehát nem iszom energiaitalt, se kávét..
2020. jan. 8. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy direkt a szoba másik végébe teszem a mobilomat, szóval fel kell kelnem ahhoz, hogy kikapcsoljam az ébresztőt, nem csak úgy a fejem mellett kinyomom. Ha valami nagyon idegesítő csengőhangot állítassz be még jobb. Aztán amikor mar sikerült kikelned az ágyból, de még fáradt vagyy, ígyál egy nagy pohár vizet (nekem ez teljesen pótolja a kávét pedig régen nagyon kávé-függő voltam) és ha teheted, reggelizz normálisan, akár meleget ételt is (mármint tojást, vagy melegszendvicset, nyilván nem pörköltöt :D)
2020. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: én sem iszom semmi ilyet. Próbálj előbb elaludni, mert az éjfél elég késő. Én pl. este az olvasásról mindig elálmosodom.
2020. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én egész nap fáradt vagyok, éjjeli bagoly vagyok... Suli dögunalom, örökkévalóság egy tanóra, itthon meg ugye szabad vagyok és ez fellelkesít. Nyári szünetben 9-kor már elalszom, és 6-kor úgy kipattan a szemem, életképes vagyok.. De iskola közben.... örülök, ha 1-kor már álmos vagyok. hiába fekszem le. Aludni nem fogok.. Olvasni olvastam már. futottam is este. Semmi.
2020. jan. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!