Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiúk! Ti a jó alakú csajokat...

Fiúk! Ti a jó alakú csajokat bírjátok akiken van mit fogni, vagy a modell feszes párductest ahol egy csepp felesleg sincs? (elsősorban 15-25 évesektől kérdezem)

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A normálisat és kész. Te amúgy melyikbe tartozol?
2010. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a suliban látom, a 14-18 éves lányoknál a legkevésbé sem jellemző a párductest. Vagy agyonfogyókúrázott csontvázak, vagy mindenhol lóg a háj rajtuk (bár hogy miért a nagydarab lányok járnak feszes nadrágban és feszes pólóban, miniszoknyában, azt soha nem értettem meg) Ritka, aki normálisan vékony és inkább legyen egy picit husis (nem kövér), de ne 40 kilós csontváz.
2010. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Inkább az utóbbi.
2010. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mondjuk tényleg ne legyen túlságosan vékony.

A kettő között valahol szerintem.

2010. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én a középkategória vagyok
2010. okt. 31. 09:42
 6/8 anonim válasza:
Akkor az pont jó:)
2010. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai csajokkal, hogy abszolút semmit nem sportolnak. Ezért vagy kövérek, vagy gebék. Nekem a vékony csajok jönnek be de azért legyen már valami izma, ne nézzen ki úgy mint akinek két pálcikát varrtak a törzséhez láb helyett.
2010. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsákos Bilbó válasza:
Nekem a kettő közötti tetszik a legjobban!
2012. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!