Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valaki szívbeteg energia...

Lehet valaki szívbeteg energiaitaltól?

Figyelt kérdés
Tegnap este filmezés közben összebújtunk a párommal és ahogy a mellkasán volt a fejem hallottam a szívverését, ami iszonyat gyors volt pedig nyugodtan feküdt az ágyon. És olyan volt néha mintha így megakadna egy pillanatra dobogás közben nagyon fura volt. Naponta iszik legalább 1 néha 2 energiaitalt, már mondtam ne igya azt a szart de nem hallgat rám.
2020. jan. 18. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Igen amikor a párom mellkasára feküdtem ugyanezt tapasztaltam, hogy milyen gyorsan ver.

Ez amúgy normális a párod nem szívbeteg hisz ő semmilyen tünetet nem tapasztal.


Nem egészséges az energiaital de ha alapból ő egy egészséges ember akkor nem lesz szívbeteg az energiaitaltól.

2020. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az energiaital nem szervi szívbetegséget okoz,hanem emeli a vérnyomás és pulzusszintet,ami a későbbiekben szívbetegségek kialakulásához, vagy akár halálhoz is vezethet.
2020. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet. Tiszta méreg. Nem értem minek azt inni, ott a kávé is.
2020. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az energiaitaltól nem lesz az ember szívbeteg, max függő. Ha már viszont adott a szívbetegség, annak nem tesz jót a sok energiaital. Mondjuk a kávé sem. A szívizom nem tud különbséget tenni, hogy honnan jött az a fránya koffein.
2020. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Energia ital nem csak a magas koffein miatt egészségtelen. Sok minden más miatt is. Kávé meg mértékkel fogyasztva még egészséges is. Vannak jó hatásai. Most ezt mondja a tudomány jelenleg.
2020. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!