Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet több kalóriát...

Hogyan lehet több kalóriát égetni futással?

Figyelt kérdés
Éppen motivalom magamat újra mint amikor sportosabb voltam régebben , sajnos 74 kg-ról 84-re bíztam hasra , fejre , ez engem idegesít , és arra lennék kíváncsi ti tudtok-e erre rohadt jó okosságokat... Mennyi éri meg percre/órában. , Gyorsan futni egy tempóban jobb? vagy csak simán kocogni vagy így is úgy is váltakozó? Képes lennék akár másfél órát is futni csak az a kérdés megéri-e annyi ideig. Vagy mi éri meg ? :D mivel lehet a legtöbbet és leggyorsabban fejlődni ?

2020. febr. 1. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra fussál, láncingben, és hegynek felfele. Ez így hülyeségnek hangzik, de van benne okosság is.
2020. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyáron 3 fekete pulcsiban, de alatta tekerd be magad még pluszba alufóliába. Csak úgy viszi a zsírt.
2020. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyenek lassú hosszú futásaid, ami minél hosszabb ideig tart, és olyan lassú, hogy nyugisan tudnál beszélgetni. Még legyenek iramjátékaid is néha:legalább 10 perc laza bemelegítő kocogás, utána 2 perc gyorsan - 2 perc lassan váltogatások, néhány darab. A végén még 10 perc laza kocogás.
2020. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fuss gyorsabban
2020. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert rohadtul nem élsportoló vagy hanem csak egy lusta dög.
2020. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!