Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Infulenzától gyakori a hányás?

Infulenzától gyakori a hányás?

Figyelt kérdés
Inkább náthára utaló tüneteim vannak. Lassan alakult ki a betegség, tart 3 napja de úgy rosszul igazából csak ma lettem, orrfolyas, tüsszögés, torokfájás, lázam nincs, a fejem picit fáj, nincsenek végtagfajdalmak, viszont elég gyenge vagyok és telinek érzem a gyomrom, nincs konkrét hányinger, picit érzem a torkom miatt, inkább csak azt érzem, mintha nagyon jól lennék lakva akkor is ha órákkal ezelőtt ettem és nem sokat. Etvagytalan is úgy vagyok, hogy úgy érzem nem fér belém semmi. Viszont nagyon nagyon félek a hányástól. Nem hánytam még ilyen betegség miatt, de rég is voltam már beteg, nem emlékszem, hogy mit szoktam érezni ilyenkor a gyomromban. A lányom is beteg volt, hasonló tünetekkel. Neki volt egy pici hőrmelkedése is, de szerencsére nem volt nagyon rosszul, és rajta 3 nap alatt át is ment. Neki nem voltak gyomorpanaszai.
2020. febr. 7. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az influenza vírusos megbetegedés, melyet láz, orrfolyás, köhögés, fejfájás, rossz közérzet, az orr és a légutak nyálkahártyájának duzzanata jellemez. Az influenzavírusok az egyéb légúti fertőzések kórokozóihoz hasonlóan a köhögéskor, tüsszögéskor és beszéd közben keletkező légúti váladékcseppecskék révén, cseppfertőzéssel terjednek.


Tünetek: levertség, hányinger, izomfájdalom, végtagfájdalom, hidegrázás, magas láz, torokfájás, mellkasi égő érzés, orrfolyás, borzongás, hátfájás, száraz köhögés, könnyezés, kötőhártya-gyulladás, hörghurut

2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!