Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő míg kiürül szerinte...

Mennyi idő míg kiürül szerintetek egy depo injekció?

Figyelt kérdés
Igazából kaptam régebben egy trevicta injekciót de ugy veszem észre hogy még szarabbul vagyok mint voltam teljesen elhíztam három gyóysgzert szedek eggyik a xanax másik kettő a neurol és elicea igazából ugy vettem észre pszihiáterek töbsége csak elkelzeli a beteget mint hogy megyogyítsa szőnyeg alá söprik a piszkot nem tudom ki alkot velem egy véleményt de így vagyok a libidóm is el,ent 28 éves leszek és ugy érzem magam mint egy kiskorú még is ugy mint ha 100 éves ember lennék a multam emléke tudata létezése ami megnehezítt engem, kifordulásomat a belső világomból fogalam sincs hogy mit kezdjek nagy hioba hogy nem dolgozok nagy hiba az hogy életemben nem volt szexuális kapcsolatom sem barátnőm nem volt álandóan rossz gondolataim vannak voltak olyanok mikor otthon sem mertem magam maradni egyedül azér fogadtam el injekciót mert nem volt más megoldás de nem akarom hogy kapjam szeretném, ha minnél hamarab távozna a szervezetemből§ hogyan érjem ezt el???

#revicta #szupenzió
2020. febr. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A szer távozását nem tudod gyorsítani. Pszichoterapeutát megkereshetsz, ő beszélget veled, problémák megoldása érdekében.
2020. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha kösz=onöm szépen szerintem is psziholugusra lenne szügségem nem pszihiáterre azok csak elkezelnek
2020. febr. 9. 14:30
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Amennyire én tudom, 3-4 hét.
2020. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
addig van benne három négy hét?
2020. febr. 9. 15:08
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Benned van, igen. Tartózkodj az alkoholtól.
2020. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pedig volt olyan hogy ittam két s=ort de azt mondod kaptam egy treptcita depoto egy honap míg kiürül??
2020. febr. 10. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!