Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis mi lehet ez? Epilepszia,...

Mégis mi lehet ez? Epilepszia, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, előre is elnézést.

Úgy kezdődik, hogy kb. 12 éve a semmiből előjöttek ilyen epilepsziás rohamok. Előtte nem volt soha ilyen bajom. Jártam orvosokhoz, gyógyszert szedtem, változtattam az életemen, hogy nyugodtabb legyek. Hála az égnek jobban lettem, gyógyszert nem szedem már, kb. 8 éve nincs semmi bajom..

Múltkor hirtelen rámjött a fejfájás és szédülés. Nagyon furán éreztem magam. Épp a munkahelyen voltam az öltözőben. Aztán csak arra emlékszem, hogy felálltam a székről és aggódtam, hogy ez most mi volt.

aztán itthon kora délután történt, hogy megint rámjött a szörnyű fejfájás. Kimentem a konyhába, és le akartam kapcsolni a villanyt, ami nem égett, mert besüt a nap. Közben úgy kell koncentrálnom, hogy tudjak normálisan kinyögni egy mondatot.

Szóval nem tudom mik ezek. Az a furcsa, hogy pár pillanaig tart ez, de utána még nagyon sokáig nagyon fáj a fejem és szédülök is. :(


2020. febr. 9. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint hozzátartozik az is, hogy ez a konyhás dolog ma volt, úgy kb. fél órája. Azóta is nagyon fáj a fejem, és olyan nem jól vagyok :((
2020. febr. 9. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, bár jó volna neurológussal találkoznod, TIA lehet. Ez egy átmeneti agyi keringési zavar. Veszélyes, mert minél többször van, annál nagyobb az esélye a stroke kialakulásának.
2020. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amikor anno voltak kisebb rohamok, kb akkor éreztem magam ilyen furán :((

De azzal nyugtatom magam, hogy nagyon stresszes napjaim vannak, a munkám is nagyon fárasztó,folyton fáradt és ápmos vagyok. :(

2020. febr. 9. 17:13
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Nagy hiba volt abbahagyni annak a gyógyszernek a szedését, amitől jól voltál. Fordulj orvoshoz és keressetek egy olyan gyógyszert, amitől ismét rendben leszel.
2020. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia. Én is hasonló helyzetben vagyok. Néha néha rámjön valami fura érzés, pár pillanatra, utána szédelgek és szétrobban a fejem órákon át és az algopirin sem nagyon használ ilyenkor.

Igen, szerintem ez epilepszia lesz, bármilyen rossz is. Engem ezek a tünetek rra emlékeztetnek :((((

2020. márc. 4. 06:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez máshova akart menni xd 😀
2020. márc. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!