Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel fél 3-kor rendszeresen...

Éjjel fél 3-kor rendszeresen arra ébredek, hogy éhes vagyok. Miért? Este lefekvés előtt még eszem keveset, hogy ez ne forduljon elő, . Mégis.

Figyelt kérdés
Este lefekvés előtt még eszem keveset, hogy ez ne forduljon elő,...mégis...

2019. nov. 30. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne vigyél be sok szénhidrátot és este 18 óra után már ne egyél.
2019. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomjúság is gyakran éhségként jelentkezik. Vagy kis savtúltengés. Talán a lefekvés előtti evés miatt. Attól függ mit eszel lefekvés előtt. Nem jó nehéz, fűszeres, vagy nagyon zsíros cuccokat enni. Halat sem, sokáig emésztődik. Valami könnyűt vagy fehérjét. Én egy nagy bögre kakaót vagy tejeskávét szoktam inni, persze koffeinmenteset, ha még éhes vagyok. A tej az alvásban is segít meg eltelíti a gyomrot, főleg ha melegen iszod.
2019. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én mézes, kamillás tejet szoktam inni lefekvés előtt. Segít elaludni.
2019. dec. 1. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
A vércukrot is jól megemelheti, majd amikor az leesik, akkor érzed az éhséget.
2019. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mézes kamillás tej! Most hallottam először, de meg fogom kóstolni, jól hangzik. De a mézet cseréld le 0 kcal-os édesítőre, mert a méztől ingadozik a vércukor, és az is okoz éhséget. Van mesterséges (pl.: SPAR, olcsó) vagy természetes (Stevia, drága). Barnacukor, nyírfacukor, meg hasonlókat felejtsd el.
2019. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önmagában a tejtől is felmehet sajnos.
2019. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy természetgyógyásztól hallottam egy Youtube-videón, hogy 2 filterből csinál egy pohár kamillateát, amibe kevés tejet önt és egy kis mézet is tesz bele. Finom!
2019. dec. 2. 02:12
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Azon csodalkozom hogy nem ment szét a bélrendszered még ettől. Atya világ.

A kamilla étvágyat csinál és ráadásul roncsolja a bélbolyhokat. Nem lehet napi szinten használni. Plusz az egész egy szénhidrát bomba. Ahigy írták mások is megemeli a cukorszíntet aztan leesik és ehes leszel meg rengeteg savat is csinál. Inkabb egyél egy teljeskiőrlésű piritóst kis vajjal és egy pohár tejjel lefekvés előtt. Vagy pár szem korpovit kekszet. Akkor nem leszel éhes az éjjel.

2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Azon csodálkozom hogy ettől nem fosod össze magad az éjjel. Felejtsd el a gyógyteákat lefekvés előtt. Mind étvágyat csinál. A kamilla meg múltszazadi gyógynövény. Remdszeres használatra nem való.
2019. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nahát, nem is gondoltam volna...
2019. dec. 12. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!