Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori szédülés fejfajsom...

Gyakori szédülés fejfajsom van. Érdemes elmenni agyi CT re?

Figyelt kérdés

Mert orvosom szerint vegetatív disztonia a Bajom de félek hogy agydaganat.


Nem kár brutalni ctre ezért érdemes elmenni magán ctre?



2020. febr. 13. 19:30
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem is gyakran fáj az utóbbi időben a fejem, de eszembe sem jutott a CT. Biztos ez a hülye időjárás okozza. Ma délelőtt is vettem már be egy Saridont, de megint fáj a fejem, olyan furcsán, tompán. Légy türelemmel, hátha rendeződik.
2020. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szédülésnek több oka lehet.Előszőr ezeket kell kivízsgálni
2020. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már szórni akarod a pénzt, akkor MR, CT-nek fejfájás kivizsgálásában nincs létjogosultsága. Ha nem neurológus volt az orvos, aki a pszichés eredetet mondta, akkor inkább a neurológiai vizsgálat legyen az első.
2020. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. A fejfájásokat, szédüléseket ki kell vizsgálni CT-vel, MR-el. Ez alap. De ne fizetősre menj,hanem kérjél a háziorvosodhoz beutalót neurológiára és ő ad beutalót ezekre.
2020. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyan ilyen panaszom van

Nekem mindennapos a fej fájás, mindig máshol erősen..Tudni kell rólam hogy bepánikolok ha bármit olvasok róla!! Múltkor is utána olvastam és rendes majdnem mentőt hívtak a munkahelyemen..Na ez mind1

Én voltam neurológián...közölte az orvos hogy nekem mem fáj a fejem és nem úgy nézek ki mint aki szenved..sokra mentem vele:))

Mindenképp MRI, jobb mint a CT. De beutaló kell vagy neur. küld el jobb esetbe

Kitartást és ne gondolj rosszra azonnal!! Lelki eredetű is lehet!

2020. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!