Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barmi aki történik fel tudom...

Barmi aki történik fel tudom idézni, kb mintha egy videót néznek vissza?

Figyelt kérdés

Miért van ez? Lehet eddig is volt, de pár napja figyeltem fel rá, hogyha például gondolkozok valamin akkor úgymond megjelenik a kép a fejemben (de nem mintha most történne és a szemem előtt jelenne meg xd) és pontosan fel tudom idézni, mintha csak most történne. Vagy ha egy rég látott személyre gondolok, akkor eszembe jut az egész szituáció ahogy legutoljára találkoztunk stb. Azt már korábban is észrevettem, hogy dolgozat Írásnál pontosan fel tudtam idézni, hogy hol volt a könyvben az adott dolog.

Vagy például ha arra gondolok hogy mit egyek otthon, eszembe jut hogy odamegyek a hutohoz, kinyitom és belenézek és mi lehet benne..

Volt hogy valamit el akartam mesélni valakinek és az jutott eszembe hogy ezt meg ezt fogja válaszolni.. tudom hogy ez nem történt meg, de azért zavaró.


2020. febr. 20. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*ami
2020. febr. 20. 14:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Kissé hipochonder vagyok, úgyhogy lehet normális amit írtam, de inkább megkérdezem..
2020. febr. 20. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem teljesen normális, egyáltalán nincs miért aggódnod.
2020. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!