Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a jobb vádlim egy...

Miért fáj a jobb vádlim egy hosszabb séta közben?

Figyelt kérdés

nos mostanában elkezdett fájni a jobb vádlim (néha mind 2 vagy csak egyik) ha sétálok. szerintem nem a kevés mozgás miatt mert napi szinten általában sokat sétálok legalább 10-11km meg van legalább hétvégenként általában a fele általában vagy lehet ez kevés?. nem sportolok. de régen sokat jártam futni (igaz tavaly volt még ez de mindegy.)

van erre valami megoldás, hogy nefájjon? vagy miért jön elő ez? vádlim közepe fele érzem, hogy mondjam, ahol a domborulatnak a vége van, nem tudom mennyit segít ez.



2020. febr. 24. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nos hozom a kristálygömböm
2020. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Napi szinten sétálsz 10-11 km? Az szerintem pont hogy sok. Lehet megerőltetéstől fáj.

Próbálj meg szedni magneziumot, az jó ilyenre. Ártani nem artasz vele, főleg ha nő vagy.

2020. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!