Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem kaptam levegőt éjszaka,...

Nem kaptam levegőt éjszaka, csak álmodtam volna?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, jelenleg 8 napja abbahagytam a gyógyszereket teljesen. Az elmúlt éjszaka azt "álmodtam" mintha befogták volna az orrom és nem kapok levegőt. Azért raktam idézőjelben mert nem tudom eldönteni tényleg csak álom volt vagy valóban fizikailag is történt valami. Reggel olyan érzésem volt, hogy nem elég a levegő, persze ez az egész napomra rányomta a bélyegét és folyamatosan ezen szorongok. Volt valakinek hasonló tapasztalat, lehet ez a gyógyszer elhagyásának "mellékhatása"?

2020. febr. 24. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Alvás paralízis okozhat ilyet, nekem volt már többször is. Bár azt nem fejtettem meg, hogy fizikailag se kaptam-e levegőt, de ha utána olvasol a témának, sok hasznos infót találhatsz.
2020. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!