Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha meg akarok halni? :/

Normális ha meg akarok halni? :/

Figyelt kérdés

unom hogy mindig én vagyok a hibás... olyankor is amikor nem csináltam semmit sem.. már nagyon unom.. barátaim sincsennek nagyon. :/

mit csináljak.?


2010. júl. 24. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy? Pont így érzek.
2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
L/16
2010. júl. 24. 21:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nyugi gyerekek, semmi baj nincs élvezzétek az életet
2010. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Hát, elmondom neked.. tökre nem lehet.


Első vagyok.

2010. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

privátot írhatsz ha akarsz. :)

15/F

2010. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarsz, akkor nem normális, de az emberek néha éreznek ilyesmit, így akár magát a kósza gondolatot normálisnak is nevezhetnénk, van aki egy nagyobb tragédia után érzi, van akinek pedig a mindennapok válnak túl nyomasztóvá. Fiatal vagy és fel fogsz nőni, csak ne add fel! Nem vagy egyedül, nekem sincs sok barátnőm, és akik vannak azokkal meg nem akarom megbeszélni a gondjaim, így kicsit olyan mintha nem is lennének. Van sok szép dolog az életben, meg találhatsz magadnak életcélokat (javaslom ne csak egyet!) és ha nem is most, de később megvalósíthatod!
2010. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)

Szerintem sajnos depressziósak vagytok,ki kéne zökkenetek a mostani világotokból,új dolgokat csinálni,kipróbálni,ismerkedni,barátkozni!Tudom,hogy milyen érzés ez,mert én is depis voltam sokáig,és még most is az vagyok részben,de már a gyógyulás útján haladok.

Gondolom a család hibáztat téged mindenért kedves kérdező...hát ez ellen nem sok mindent lehet tenni,esetleg leültök beszélgetni,elmondod a szüleidnek hogy hogyan érzel,és talán megértenek.Ha mégsem,de keseredj el,próbálj minnél jobb kapcsolatban lenni velük,ne sértődj meg,mert akkor azt fogják hinni,hogy még csak egy durcás kislány vagy,és nem fognak komolyan venni.Ha viszont tényleg nagyon rossz a helyzet,2 év múlva akár el is költözhetsz otthonról.

Egyébként pedig itt a nyár,élvezzétek ki,amíg lehet,tudom,hogy barátok nélkül nem könnyű,nekem sincs sok,igaz barátom egy sem,de próbálok optimista lenni,ismerkedni:)Nektek is ezt kéne tennetek!Találjatok ki valamilyen hobbit,sportoljatok,táncoljatok,hallgassatok zenét,ismerkedjetek a neten.Ha legalább 1 barátotok van,beszéljétek meg,hogy elmentek néha moziba,sétálgatni,bulizni,ahol lehet ismerkedni.Strandoljatok sokat,egyetekm sok fagyit,süssetek vmi finom sütit,hordjatok színes ruhákat,fogadjatok be egy kisállatot!Ezek mind-mind segítik elűzni a rossz kedvet:)Itt még számtalan ötlet van,hogy mit csináljatok a szünetben.Ne unatkozzatok,az a legrosszabb,én már csak tudom sajnos:(

[link]

Ha gondoljátok,nekem nyugodtan írhattok!:)

16/L

2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pár éve én is így voltam... mindig mindenért én voltam/vagyok még mindig a hibás, már terveztem hogy valahogy megölöm magam. Mindig cse.szegettek, azért is hibás voltam, amihez nem volt közöm. És besokalltam. De k*vára. És úgy gondoltam, "oké, akkor felbosszantom őket azzal, hogy csakazértis tartom magam!" És bevált :) ÉLNI KELL, és ha élsz, minden jobb lehet, sőt, lehet hogy lesz lehetőséged visszavágni! :D

Ami a barátokat illeti, egy kezem bőven elég, hogy megszámoljam. De ha van csak egyetlen egy, akiben megbízol, akkor ő is bőven elég, nem is kell több. Elhiheted, tudom^^

Ha szeretnél beszélni erről, írhatsz nyugodtan privit, kitalálunk valami jó módszert direkt neked :D A bosszantást magas szintre fejlesztettem, hehehe >:D És mivel hasonló (volt) a problémám, tudok segíteni is szerintem :)

17/L ^^

2010. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek van állandóan lelkifurdalása a semmiért, pontosabban ez nála mindig ott van a háttérben, mondjuk ő kényszerbeteg. reméljük semmi komolyról nincs szó a te esetedben. nem mintha már alapból a semmiért érzett lelkifurdalás nem lenne komoly, és nem kéne figyelni rá...
2010. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hupsu, bocsesz, nem is irtad, hogy lelkifurdalásod lenne, csak, hogy mindenért hibáztatnak...bocsesz:))
2010. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!