Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontin tablettától meglehet...

A frontin tablettától meglehet halni ha sokat veszünk be? (Nem akarok meghalni! )

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogyha már nem bírja tovább ő ebből a tablettából sokat fog bevenni, hogy meghaljon.

A kérdésem az lenne, hogy ez milyen gyógyszer? tényleg bele lehet halni ha sokat veszünk be?


2011. aug. 25. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer bevettem egy egész dobozzal, mert kíváncsi voltam.... XD Nem történt semmi. De szerintem ezt te is tudod!:...:D
2011. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Biasa ***** válasza:
96%
Lehet, hogy meghalni nem fog, és ha nem időben mossák ki a gyomrát, akkor egész életére egy nyálcsorgatós,bepisilős idióta lehet belőle,ugyanis a az idegrendszerét és az agyi funkcióit örökre tönkreteheti.Ismertem egy fiatal, egészséges,izmos és jóképű srácot, aki gyógyszerekkel akarta magát megölni.(szerelmi bánat)Be is vett egy halom valamit, de megmentették...Teljesen leépült agyilag, artikulátlanul beszélt, lefogyott, elveszett az értelem a szemeiből,folyt a nyála beszéd közben és mozgáskoordinációs problémái is voltak. Munkát vállalni többé nem tudott és a szülei gondoskodnak róla élete végéig. A barátnődnek ezt a lehetőséget is mérlegelnie kell, mielőtt begyógyszerezné magát!
2011. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg 2,5 kg frontintól már meg lehet halni. Belédköt a rengeteg gipsz.
2011. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de leírom, hogy: Annyit vesz be, hogy eszméletét veszti, és közben a szervezete próbálja kilökni, ami nem kell. A hányadék felkerül a torkába, és ha egyedül van, és hanyatt fekszik, nem fordítja senki oldalra, akkor a hányadék a légcsőbe jut, és megfullad. Magától a gyógyszertől nem fog annyi mennyiséget bevenni, hogy meghaljon. (Pár doboztól nem hal meg, szóval elviszik a mentősök, és kimossák a gyomrát.) Egyébként nyugtató, altató hatású gyógyszer. Gusztustalan ez az eset, de igaz!
2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó!

Ilyen alapon a sok kenyértől is meg lehet halni, vagy a sok csirke combtól is.

2011. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

igen, meg lehet akár a kenyértől is halni, de ez nem olyan. Mentős mesélte, szóval ő csak tudja, ha nem haragszol meg...

2011. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nyugtató, így nyilván veszélyes lehet. Én egy szemtől totál elálmosodom, és eltompulok.
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelj rám kérlek! Hallgasd meg a barátnődet, engedd hogy sírjon a válladon, ha szeretne, és próbáld megnevettetni. Ne félj nem fog meghalni csak segítségre van szüksége. Egyedül nem tudsz segíteni, de a te segítséged is sokat ér, akár még ha csak jó szóval tudsz is csak segíteni! Segíteni fog neki az orvos és remélhetőleg a környezet is(természeten abban hogy meggyógyuljon).
2011. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező!

Nagyon jó tippet adott az utsó. Segítsd, vigasztald meg, hátha csak most van egy kicsit maga alatt. Ha viszont egy idő után rájössz, hogy ez a "stílusa" ( mármint hogy ezzel, vagy sírással éri el, amit szeretne, akkor nagyon meggondolandó a dolog, mert később még rosszabb is lehet.

2011. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!