Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 eves nagyok, nincs semmi...

23 eves nagyok, nincs semmi akut problemam, max az h hipochinder es panikbeteg vagyok, mennyire veszelyes ram ez a koronavirus? Meghalhatok benne?

Figyelt kérdés
Boltba csak elkell jarnom....

2020. márc. 16. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon minimális az esélye. Felesleges ezen agyalnod. Előbb fog elütni egy autó vagy fogsz leesni a lépcsőn.
2020. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodj meg. Lélegezz mélyeket.


Szerencsére elenyésző az esélye, hogy komoly problémád legyen. Nagy valószínűséggel otthon kihordod, mint egy komolyabb influenzát.


Szóvalj dőlj hátra, pukkants egy sört, vagy egy pohár bort és élvezd a karantént :)


Nyárra meggyógyul a világ, és berúgjuj együtt a gazdaságot. Szülőkre vigyázz, és tartsd be az ajánlásokat.

2020. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább a bagyszulokre vigyazz.
2020. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínában pár ezren haltak meg ,és ott már kezd lecsengeni a járvány.Magyarországon évente kb ( És kicsit kevesebben vagyunk)80000 Ember hal meg rákban és érrendszeri betegségekben. Tehát számolgass Nagyobb esélyed van a rákra ,ráadásul az a fiatalokat is viszi,és nem múlik lesz jövőre is.
2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak boltba kell elmenned. Nekem a munkáltatóm nem mondta azt, hogy ezentúl munkavégzés nélkül utalja a fizetésemet. A számláimat pedig be kell fizetnem. A szolgáltató se mondja azt, hogy a vírusra tekintettel ingyen van az áram.

Laborban dolgozom. Több tízmillió forintot érő, több mázsás műszereket, vegyszereket, laboreszközöket nem hozhatok haza. Minden nap bebuszozok a munkahelyemre, délután vissza.

Valahol olvastam egy cikket életkorra lebontva hogy orvosi kezelés nélkül, mennyi a halálozási arány. Ha el is kapod, 99,8% rá az esélyed, hogy túléled. Ami nem kevés.

2020. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Örülj neki, hogy nincs semmi bajod... Én is annyi vagyok és nemrég győztem le a rákot, nekem okom volna a pánikra. De mit oldok meg vele? SEMMIT!

Próbáld meg elfoglalni magad, olvass, nézz sorozatot és figyeld a fejleményeket.

2020. márc. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ez egy semmi, csak a sok low-IQ be van szaratva, sokkal nagyobb lesz a gazdasági következmény a pánikból meg ezekből a karanténokból
2020. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!