Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a szívem környéke?

Miért fájhat a szívem környéke?

Figyelt kérdés

A szívem mellett érzem fájdalmat a bal karom felé. A karanten előtt szakított velem a párom, hétvégén meg kimozdultam és akkor is olyan gyenge voltam de panikrohamaim is voltak, rafogtam a stresszre. Hétfő óta vagyok itthon, sokat alszok, de ha ébren is vagyok, nem igazan mozgok, mindenben elfaradok, abban is ha a konyhaig kimegyek. A szakítás nagyon megviselt és az itthonules miatt meg nehezebb en meg szerettem volna helyrehozni a dolgokat és küzdeni az exemert, de így már nincs semmi esély. Elfelejt mire újra utcára lehet menni. Lehetnek pszichésen ezek a panaszok? Vagy akar infarktusom is lehet?

22 éves vagyok


2020. márc. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Koronavírus
2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressz. Nálam is így volt csak én már a kórházig jutottam. Próbálj meg megnyugodni.
2020. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!