Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomástól szúrkálhat...

Magas vérnyomástól szúrkálhat a szívem és környéke?

Figyelt kérdés
160-165/100 17F 88 kg
2010. szept. 2. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szívkörnyéki szúrkálás, nyomás az infarktus előjele szokott lenni. Ahhoz viszont fiatal vagy. Mindenesetre nem ártana egy EKG vizsgálat.
2010. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jézusom ne idegesíts mert ilyenkor mindig bepánikolok .. 2évig folyamatosan jártam kardiológiára és minden rendben Beta Lok ZOk ot szedek nyáron abbahagytam jól voltam . most újra elkezdtem szedni 1hete vannak ilyen tüneteim
2010. szept. 2. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akartalak idegesíteni, hiszen az előzményekről nem tudtam. A vérnyomásod valóban magas, de anyukámnak, és sok ismerősömnek is, szedik a gyógyszert, és ilyen jellegű tünetekről nem szólt senki. Viszont volt már olyan, aki kisebb infarktuson esett át, és azok említettek hasonlő panaszt. A Betaloc nem valami szívgyógyszer? Olyanra gondolok, mint pl. kisebb szívritmuszavar? Nem ismerem, csak hallottam már róla. Viszont tényleg keresd fel az orvosodat a tüneteddel, mert nem szabad játszani vele, főleg így, hogy már volt problémád. Remélem nem komoly a gond, mielőbbi jobbulást kívánok, de ne hanyagold el magad, túl fiatal vagy.
2010. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!