Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Vajon mi lehet a bajom?

Februar 27, 28 tappenzen voltam hasmenessel akkor mondta a doki, hogy be van pirosodva a torkom, de mivel nem fajt kov hetfon mentem dolgozni. Majd a het kozepen hazakuldtek azt mondta asztmatikus jellegu torokgyulladasom van, irt fel antibiotikumot. Beszedtem mindet meg koptetot, mikor jobban lettem Sinupretet errefel ma megint hazakuldtek, de a haziorvos nem vizsgal caak, ha lazam van. Telefonon kiirt tappenzre.

Valakinek valami tipp miert nem gyogyulok?

Tunetek: ugatos szaraz kohogea hol enyhe, hol erosebb. Valadek nem jon fel. Nincs laz stb.

Ja es nem koronavirus! Normalis valaszokat kernek.

márc. 24. 14:15  Privát üzenet  

A válasz

Csináltass allergiatesztet majd, ha lezajlott ez a koronavírus mizéria - én arra saccolok.

Étel, penészgomba, por, kutya, macska, tengerimalac, stb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 24. 14:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

En is - porra...

De, ha porallergias vagyok azellen van ellenszer?

# 2/2Időpont márc. 24. 16:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régóta gondolkodom, hogy vajon mi lehetett a bajom, van valakinek tippje, hogy milyen betegségem volt?
2 napja fáj a hasam vacsi és ebéd után Vajon mitől? Sosem volt ilyen bajom
Vajon mi bajom lehet? Két hete folyamatosan rosszul vagyok és össze nem függő tüneteim vannak.
Vajon mi bajom lehet? Miért fáj minden porcikám?
Elég furcsán érzem magam a suliban délelőttönként. Vajon mi lehet a bajom?
Mostanában olyan érzésem van, mindha nem is lenne testem, nincs semmi bajom, se testi se lelki. Vajon élek még?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!