Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Valami nagy baj van velem, ugye?

Voltam szívultrahangon, EKG-n, tüdővizsgálaton, vérvételen, neurológián, pszichológusnál. Mégsem tudok már létezni a hétköznapokban. Fulladok, magas a pulzusom, sokszor fekvő helyzetben is, de már a legkisebb mozgásra főleg. Egy takarítást nem tudok megcsinálni, ma is rosszul lettem a boltban. Enyhe nyugtatót szedek, de nem rendszeresen, olyankor általában jobb. Mindenhol mindent rendben találtak, azt mondják, szorongásos pánik. Hova forduljak, ha megkeseríti a mindennapjaimat? Szúr a szívem, szorít a mellkasom, fulladok, izzadok. A legegyszerűbb cselekvést is átgondolom.

Félek, mégis valami bajom van.

Szerintetek?

Kérdések hasonló témákban: pánikbetegség, vagy valami más

márc. 25. 13:56  Privát üzenet  

A válaszok
Pánikbetegségnek nevezett dili.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 25. 14:03 Privát üzenet

Pszichoterapeuta+pszichiáter.

Ha ezeken a vizsgálatokon túl vagy, és nem találtak semmi mást, ráadásul te magad is tapasztalod, hogy nyugtatóra javul, akkor nem nagyon kell másban gondolkodni, mint pszichés betegségben.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 25. 14:12 Privát üzenet
Milyen nyugtatót szedsz? Ez szorongásos tünet amiket leírtál.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Frontin 0,25

# 4/5Időpont márc. 25. 14:39 Privát üzenet
Érdemes lenne utánajárni annak, hogy mi okozza a szorongásod. Milyen félelmek, vagy nehéz élethelyzet váltotta ki?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez mi lehet úgye nem sulyos?
Váratlan nagyvécézés ugye nem ronthat el egy kirándulást?
Mitől lehet ilyen furcsa érzés a fejemben? Ugye nem agydaganat?
Ugye ez az ideg miatt van? Nagyon rosszul vagyok. Szédülök, melegség érzetem van. Fura érzés a mellkasomba. Bizsereg a fejem. Halálfélelmem is van. Vettem már be nyugtatót. Olyan...
Két naponta hányás, epés hányás vagy sav? Terhes ugye nem vagyok?
Sürgős! Epét hányok, mit kéne tennem? Anyukám úgy érzi, terhes vagyok! Ugye ti se gondoljátok ezt a lentiek alapján?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!