Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért nem fejlődök az erőnlétben?

Nyáron volt egy hosszú fekvőbetegségem, baleset miatt. Kb 5 hónapot feküdtem, de nem folyamatosan, kis séta lehetett, de ilyen 100 métert kell elképzelni, azt is mankóval. Érthető, hogy legyengültem. Október óta sétálgatok, bicajozok szelíden, de lényegében szart se bírok. 1-2 km gyaloglás, vagy 5-6 km bicaj után teljesen ki vagyok merülve, kb csak feküdni tudok utána. Orvos nem mond semmit, csak, h kitartás. Normális az ennyire rossz kondíció? Mennyi idő, mire felerősödök? Másnak is ilyen lassú? Ha igen, akkor miért?

Kérdések hasonló témákban: állóképesség, kondíció, erőnlét, lassú-fejlődés

márc. 26. 12:24  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13/F Az normális, hogy néha sokkal többet eszek mint nálam sokkal nagyobb emberek? 150cm 50kg Mondták hogy fejlődök meg minden de néha én is meglepődök.
Lehetséges az, hogy már 15-16 éves koromra már elértem "biológiailag a csúcsomat? " és már nem "fejlődök" tovább?
Véleményetek szerint így fejlődök?
Szerintetek fejlődök még?
Miért nem fejlődök?
Miután megjön az első menstruáció, akkor utána jobban fejlődök majd?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!