Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon éhes vagyok, de semmit...

Nagyon éhes vagyok, de semmit nem kívánok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két dologgal van bajom.


1. nagoyn éhes vagyok ,de hiba csinálok bármilyen ételt, vagy eszem azt ami van, 99%-ban nem ízlik, 1%-ban azonnal elmegy az étvágyam.


2. Mindig más ételt kívánok (ha kívánok) mint ami készen van. Anyám állandóan mondja, hogy nem csinálhatok másikat, van kész a hűtőben. Nem értem. szerintem minden étel ugyanolyan. Most konkrétan pörkölt az ami kész van. vaddisznó hús, de rajta van hagyva a zsírréteg, meg porcdarabkák is vannak benne. elhányom amgam, ha csak rágondolok. az íze is borzalmas.


De igazából az 1. a rosszabb... Már szinte üres a gyomrom, érzem hogy olyan.. üres, de ahogy kimerek valamit a tányéromba elmegy az étvágyam.


17/L


2020. ápr. 1. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg mentális okokra visszavezethető evészavar - talán bulímia is lehet. Próbálj olyan dolgot enni, amire van étvágyad (pl. csokit), de citromos víz ivása is meghozhatja az étvágyat. Aki éhes, az egyen!És fő a nyugalom, most nincs min stresszelni!
2020. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unatkozol, és ez pótcselekvés. Ha én 17 éves lány lennék tuti, hogy soha nem unatkoznél
2020. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mentális? dehogy. teljesen normális minden. csak hiába vagyok éhes, ha nem kívánok semmit.


de mint írtam az is agond, hogy sosincs rendes étel. csak ilyen nagyon fura kaják.. van, hogy kínai, vaggy ilyen indiai, túlfűszerezett szintén ehetetlen túlsózott kaják. csak egyszer süte anya normális rántotthúst rizzsel.. vagy krumplival.. Akkor tudnék enni..

2020. ápr. 2. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánld fel, hogy te főzöl, édesanyád pedig segít neked.

Közös programnak se rossz.

Gondolom, egyértelmű, hogy ha már elmúltál, mondjuk 15 éves, nyugodtan próbálkozhat megoldani az ilyen típusú problémáidat.

2020. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!