Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem kívanok semmit?...

Miért nem kívanok semmit? Pedig érzem, higy nagyon éhes vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Harom napja kezdodott. Elso nap ettem 2 pogacsat meg egy chipset. Az nap rengeteget tancoltam este, de alkoholt nem ittam csak kolat hogy a cukrom ne menjen le. Masnap reggel sirtam, annyira rosszul voltam, de nem akartam hianyozni a sulibol. Ettem 1 almat 11-kor, majd olyan 1 ora korul ettem egy kis makkostesztat, este olyan 9 korul pedig egy nagyon kicsi langost. Ma meg mindig ugyan ugy vagyok mint ezelott, mondtam anyanak csinaljon mar erolevest hatha az egy kicsit segiteni fog. Ha a kajara gondolok egyebkent mar rosszul vagyok, hanyingerem van. Azt meg hozza tennem, hogy kb 3 napja mar megesz az ideg. Hogy miert,nem tudom. Mit csinaljak? 14/L

2017. szept. 23. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, azért van hányingered.
2017. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 2 napig mást sem ennék, csak szénhidrátokat, én is elég vacakul lennék.
2017. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!