Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? 3-4 napja folyton...

Mitől lehet? 3-4 napja folyton éhes vagyok és édességeket kívánok elsősorban. Ahogy eszem egy óra múlva kezdődik újra. Nagyon zavaró. Nem vagyok nagyétkű ember és az édességeket sem szerettem eddig. Elég fura.

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes ez biztos. :) biokult probiotikumot szedek 1 hete. Nem tudom az okozhat e ilyet mert más újdonsag nem jut az eszembe. Ma vettem egy túrórudit és úgy éreztem ölni tudnék, hogy még megehessek ötöt. A szülinapomra sem kapok tortát mert tudja a család, hogy nem szeretem a sütit. Akor most mitől van ez?
2019. szept. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Lehet hogy az étrended kezd pont olyan édes lenni, mint te :) :*
2019. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Lehetséges, hogy a probiotikum hozza ki belőled, ha abbahagyod a szedését, figyeld meg, változik-e a helyzet.

Meg esetleg ha sokat stresszelsz mostanában valamin, vagy változás van az életedben, akkor lehet még ilyen.

A harmadik amire tippelek, az a cukorbetegség kezdete, de ne legyen igazam.

2019. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Köszi ez aranyos volt.

Stresszelni mindig szoktam de attól inkabb elmegy az étvágyam. Az elmúlt 3 napot leszámítva egyáltalan nem fogyasztok hozzáadott cukrot mert nem szeretem az édes ízt. Még gyümölcsöt is ritkán. Így nem hinném, hogy cukorbeteg lennék. Sosem volt gond vérvetelen a cukrommal. Régen brobiost szedtem az inkább elvette az étvágyamat. Mondjuk a biokultban többféle baktérium van. :/

2019. szept. 16. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség nem (csak) attól alakulhat ki, mert sok cukrot eszel.
2019. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A cukorfaló ágensek végső elkeseredettségükben utasították a szervezeted, előidézve a farkaséhséget, hogy megkaphassák kedvenc csemegéjüket, a cukrot.Most kellett volna keményen ellenállni és akkor kipusztultak volna! Ha az a volna ott nem volna!
2019. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet h most kicsit több cukorra van szükséged és csak ettől van. Esetleg vércukrot nézesd meg!
2019. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5. A hülyeségre nem vagyok vevő bocsi.

Van otthon vércukorszint mérő, normális a cukrom. Nem vagyok cukorbeteg. A többi tünet egyébként sincs mint fogyás, szomjúság, aceton szagú lehelet, sok pisilés.

2019. szept. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!