Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy kb 3 napja...

Mitől lehet, hogy kb 3 napja furcsa szúrást érzek a fejem jobb oldalán?

Figyelt kérdés
Változó időközönként belenyílal egy éles fájdalom, tart pár másodpercig, aztán teljesen elmúlik. Van úgy, hogy 10 perc múlva újra érzem, de van, hogy eltelik akár 1 óra is. Ilyet még nem tapasztaltam.
2008. nov. 21. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt már korábban migréned? Mert amit leírsz, az alapján lehet, hogy migrénes fejfájásod van. Nekem először 20 évesen fájt így először, nagyon kellemetlen. Én ilyenkor le szoktam feküdni aludni egy elsötétített szobába és amikor felkelek, akkor már jobb.
2008. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Egyébként nem volt még migrénem. Az a furcsa,a hogy nem folyamatosan fáj, hanem csak pár másodpercig, utána teljesen megszűnik a fájdalom. Anyukámnak volt migrénje, arra emlékszem, hogy Ő mennyit szenvedett. Ő olyankor felkelni sem bírt. Ezért nem hiszem, hogy migrén. De remélem, hogy nincs valami komolyabb bajom!
2008. nov. 21. 23:32
 3/3 anonim válasza:
Kérdező, kiderült azóta vmi? Nálam is ugyan ez a panasz! Köszi!
2015. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!