Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herém (picivel) nagyobb...

A bal herém (picivel) nagyobb mint a jobb és valami furcsa érzés van benne, olyan mintha belülről gyengén nyomnák széjjel. Ugye nem vagyok hererákos?

Figyelt kérdés
Ugye nem vagyok hererákos??? :S
2010. máj. 20. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A hereráknak nincsenek ilyen tünetei!
2010. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Túl sokat nem tudok hozzáfűzni, de azt tudom, hogy a bal here mindenkinek nagyobb... Amúgy kétlem, hogy ennyi lenne a hererák tünete. De az a tuti, hogyha megnézeted.
2010. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor lehet hogy el fogok menni
2010. máj. 20. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha elmész orvoshoz, és elmondod a gondod. A méretbeli különbség nem probléma, főleg hogy picit írsz. Viszont az, amit érzel lehet, hogy jelent valamit. Heresérvről hallottam, ismerőst műtöttek vele. Nem írod a korodat, de inkább mondja meg az orvos, hogy semmi bajod, minthogy később esetleg fájdalmas legyen.
2010. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok és a fura érzés nem olyan nagyon van jelen...

Csak zavart de ha ti asszondjátok akkor lehet hogy tényleg el kéne mennem dokihoz...-.-

2010. máj. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!