Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orvosaim miért kisérleteznek...

Orvosaim miért kisérleteznek rajtam? Ennyi gyógyszer még egy lóak is elég lenne!

Figyelt kérdés

A problémám hogy 3 évig szedtem coaxil nevű antidepresszánst. Aztán 2 évig brintellixet, majd 1,5 évig scippat aztán fél évig szertralin sandozt majd 1 évig rexetint és most már megint fél éve brintellixet.


Most az orvosoknak mi bajuk van? Össze vissza irjak az antidepresszansokat nekem. Mi tudná meggyógyitani a szorongasomat és depressziomat teljesen? Mellette 8 éve szedek napi 3x0,25 mg frontint.

Köszönöm a tanácsokat hogy mit tegyek


2020. ápr. 6. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Az orvosoknak nem céljuk a gyógyítás, ne higyj nekik, kísérleti nyúl vagy. Kérlek keress más megoldást, más szakembert (talán találsz), de térj le erről az útról mert a sok gyógyszerváltástól csak rosszabbul leszel. Tapasztalat.
2020. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy az orvosok próbálják megtalálni a legjobb megoldást, és egyelőre még csak a próbálkozás marad.


Én azt nem értem, hogy aki jobban ért a gyógyításhoz, mint az orvosai, az minek megy orvoshoz?


Tanácsaim: Fogadd el, hogy az orvos azért töltött el évtizedeket tanulással, hogy elsajátítsa az orvostudomány rá eső részeit. Próbálj meg bízni benne

2020. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Öregem! Én tudom hogy kisérleti nyúl vagyok! Na de a kérdésemre válaszolj hogy hogyan tudnék mi által kikerülni ebből a móluskerékből??!

Pszichoterápiára is járok személyiségzavart állapitottak meg amiben nem hiszek. Mi a megoldás akkor?

2020. ápr. 6. 23:12
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

A megoldás: A-héten Brintellix, B-héten Szertalin Sandoz, C-héten pedig boroskóla. Ezt váltogasd, de ha az A-hét páratlan hónapban hétvégén kezdődik, akkor hagyj ki legalább két hetet.


Nem vagyok orvos

2020. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2-es!

Lehet hogy hihetetlenül hangzik de az én orvosaim számszerint 3 darab aki kezelt eddig mind rossz volt. Elhiszem hogy elvégezték az orvosit azt még én is eltudnám végezni ha sok időm lenne de hogy a gyógyitás alapvető tudását nem tudják abban biztos vagyok. Ja és kérlek szépen válaszoló a kérdésemre reflektáljál hogy hogyan szüntessem meg a szorongásom, depresszióm ezek a xar gyüógyszerek nélkül mert már unom hogy ezeket zabálom és csak igy vagyok úgymond normális!

2020. ápr. 6. 23:15
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

"személyiségzavart állapitottak meg amiben nem hiszek"


ez nem hitbeli kérdés

2020. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

akkor ha komoly választ akarsz:


keress új orvost. Ha az eddigiekben nem bíztál, akkor hátha egy másik majd jobban tud segíteni. Mindenesetre itt, a gyakorikérdéseken nem fogsz jobb választ kapni, nem tudhatod, hogy ki orvos, és ha valakinek működött is valami, nem biztos, hogy neked is fog. Válts orvost, ha nagyon rosszul érzed magad a mostaninál, de óvakodj a névtelen fórumoktól

2020. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ide figyelj! Mi az hogy A hét meg B hét?


Hogyan legyek teljesen boldog, szorongásmentes gyógyszerek nélkül? Ez itta kérdés! Most karantén is van engem nem uavar mert filmezek, sorozatot nézek lefoglalom magam. De mi lehet a megoldás a gyógyszerek helyett? Pszichoterápiát már próbáltam de ott is beskatulyátak személyiségzavarnak az egy rakás szar. Utáltam és utálni is fogom a legnagyobb áltudomány a világon!

2020. ápr. 6. 23:20
 9/18 A kérdező kommentje:

"akkor ha komoly választ akarsz:


keress új orvost. Ha az eddigiekben nem bíztál, akkor hátha egy másik majd jobban tud segíteni. Mindenesetre itt, a gyakorikérdéseken nem fogsz jobb választ kapni, nem tudhatod, hogy ki orvos, és ha valakinek működött is valami, nem biztos, hogy neked is fog. Válts orvost, ha nagyon rosszul érzed magad a mostaninál, de óvakodj a névtelen fórumoktól"


A f* sz rosszabbik oldalát fogod meg! Engem az édekel hogy nem sok e ez a gyógyszermennyiség amit az elmúlt 7-8 évben felirtak? Ez érdekel engem hogy ez túlzás e?

2020. ápr. 6. 23:23
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Azt ne felejtsd el, hogy a gyógyszer mindig a tüneteket kezeli, meggyógyulni nem fogsz tőle. Az, hogy személyiségzavarod van, nem hitbéli kérdés, az egy tény, az ellen kellene tenned. Keress egy jó szakembert és segíteni fog.
2020. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!