Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja nagyon rossz érzéseim...

2 napja nagyon rossz érzéseim vannak. Mi lehet? Tovább lent->

Figyelt kérdés

Szval 2napja forcsa érzéseim vannak.Semmi testi fájdalom,inkább lelki "kavarodások".Ezért most úgy érzem h lelki válságban vagyok?!tegnap ünnepelni voltunk,egyik pillanatban még jó éreztem magam(igaz,többet ittam a kelleténél)másikba meg egyszercsak kibuktam.Azt mondták a többiek h magamat szidtam,meg h miért nem én mentel el az élős sorából,miért az egyik ismerősünk,meg h elegem van az életemből.Ott fetrengtem kint az esőbe,mindenki nyugtatni akart,egy fél óra után meg nagyjából sikerült nekik,és azóta nagyon ramatyul érzem magam.Ez miért lehet?Mi lehetne rá a gyógymód?Pszichológus vagy mi?

Elnézést ha értetlenül fogalmaztam,csak nem tudom h most mi zajlik bennem:(

F/17


2010. júl. 26. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát azt én sem tudom hogy mi zajlik benned, de szerintem egy pszichológust mindenképp keress meg. nekem van egy jó, ha írsz privit megadhatom a számát.
2010. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hova valósi vagy?mert lehetőleg pest megye és itt is inkább cegléd,vagy környéke.Meg úgy,h anyumék ne nagyon tudjanak erről semmit:/
2010. júl. 26. 22:31
 3/12 anonim válasza:
Lehet hogy az alkohol is dolgozott benned, embertől függően annak is vannak fázisai de általában először fokozott jókedv, majd ha többet iszol jön búskomor vagy agresszív álapot, ez is embertől függ. Aztán lehet, hogy később magad is elgondokoztál azon amit mondtál/tettél szal nem biztos hogy vlaami hatalmas bajok vannak. Szerintem próbáld valahogy kitisztítani a fejed, nekem a tea és a túrázás be szokott jönni.
2010. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de így mindenféle elöjel nélkül tört rám?:SMa már teljesen tiszta vagyok.Az egyik ismerősöm azt mondta azért van,mert ott volt az a lány is akibe szerelmes vagyok,és ez okozza mindezt..nem tudom.De olyan érzések törnek rám mintha szabadulni akarnák a világtól:S
2010. júl. 26. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:

sajnálom, de ebből skizofrénia lesz

90% hogy skizo vagy. Legjobb esetben is skizoid vagy skizotíp személyiségzavarban szenvedsz. Mielőbb keress fel egy pszichiátert...

2010. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudom,ez volt az első alkalom.Mamámnak elmondtam,ő azt mondta h az ismerősöm halála miatt volt/van mindez,meg h szerelmes vagyok egy lányba,csak kisebbségi komplexusom van az alkatom miatt:/.Az alkohol meg segített kiadni magamból:/nem tudom,utánna néztem a dolgoknak,h mi a skizotíp,stb..szeretek emberek közé menni,nem tartok a buliktól semmi.Hát nem tudom,pszichológus tuti lesz belölle,pszichiáter meg szerintem nem kell,annyira nem hiszem h oda lennék,h gyógyszereztessenek:S
2010. júl. 27. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:

de ha nagyon szorongsza problémáid miatt, azért irass fel házidokival frontin xanaxot vagy rivotrilt.

Ha meg vény nélkülit akarsz, valerianat szedj. Azt kiadják recept nélkül is.

2010. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.Szeretném már tisztázni a dolgot magamba,de valakivel beszélnem kell róla.Csak attól tartok h untatnám azt a személyt.Azért gondoltam pszichológusra,neki az a dolga h meghallgasson és ha tud segítsen.
2010. júl. 27. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is 16 éves vok fiú.

Ingyen járok pszichológushoz. Ugyanis a nevelési tanácsadóban ingyenesen igénybe lehet venni pszichológus segítségét. 18 alatt is lehet felhívni őket. Nagyon sokat segítenek, heti 1 órát foglalkoznak velem.


Nekem generalizált szorongásom és pánikrohamjaim vannak évek óta. Ezekből tavaly kifejlődött egy major depresszió, amivel 3 hétig szanatóriumban voltam. Én a szorongásra Rivotrilt és Zoloftot szedek. Néha, amikor fellépek igénybe veszem a béta blokkolót h. ne izguljak annyira...


Már 4 különböző pszichológusnál voltam életemben...

2010. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hjajj,akkor te sokkal rosszab helyzetben vagy mint én:(Én csak a gyógyszerektől "félek".Am is szednem kéne vérnyomás csökkektőt de nem szeretem gyószerezni magam.De most nem tudom mit csináljak.1részt nagyon rosszul érzem magam a buli miatt,másrészt meg az a lány van mindig a fejembe,és ha rágondolok akkor hülye érzéseim támadnak.Enni nem bírok,ebédből is csak pár kanállal ettem.Nem tudom miez..lehet rossz helyre írtam volna és ez szerelem?Nem tudom,de azt igen,h pocsékul érzem most magam:/
2010. júl. 27. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!