Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eléggé furcsán érzem magam....

Eléggé furcsán érzem magam. Honnan tudom, hogy koronavirus vagy már bebeszelem?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasam, és etvágytalan voltam, aztán este már nagyon furcsan éreztem magam, fáradt voltam és gyenge, úgy éreztem mintha almodnek. Mára jobban voltam, de este megint elkezodott ugyanez. De most már a torkom is meg a fejem is fáj. Lassan egy hónapja sehol nem jártam. Egy családtagom jár csak a boltba. Panikbeteg vagyok és hipochonder. Képes vagyok bármit bebeszelni. Egyszer a hideg ráz, egyszer melegem van. Most pl. Határozottan betegnek érzem magam, de tegnap este is ez volt és teljesen elmúlt ahogy eltereletem a figyelmem egy kicsit
2020. ápr. 12. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megeszel 0.5-1 mg Xanaxot és továbbra is fennáll... akkor lehet szó betegségről. Amúgy az agyad generálja.
2020. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodni, és valami nyugtató teát inni. Ha arra megszűnik a hidegrázás, és melegség érzés, és jobban is érzed magad, akkor az ideg okozza.
2020. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este is hasonlóan éreztem magam, és aztán leültem filmet nézni és 1-2 ora múlva már teljesen jól voltam. Ma egész nap jól voltam, étvágyam is volt, talán egy kicsit gyenge voltam majd kimentem az udvarra, eléggé fújt a szél, estefelé volt már, huvos is volt, kicsit elkezdett folyni az orrom. Ettől megijedtem. Majd jött a többi és most már nagyon rosszul vagyok... :(

Bármit képes generálni az agy. Igaz?

2020. ápr. 13. 00:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudat alatt is? Mert én tegnapig tudatosan nem féltem ettől és nem kattogtam ezen. Az alhasam új faj, mint mielott meg szokott jönni, de még nincs itt az ideje. Szédülök, halalfelelmem van... Tegnap este este is pontosan ebben az időben jelentkezett...
2020. ápr. 13. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet megfáztál kicsit. Én is pánikos vagyok, és múltkor hideg rázások, és melegség érzés volt rajtam, és ez a szorongás szerű érzés. Nem lettem beteg, csak folyt az orrom 2 napig. A korona vírus szerintem köhögéssel jár. Méghozzá intenzív száraz köhögéssel.
2020. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ennyire enyhe panaszaid vannak, akkor lazán átvészelnéd.


Szóval örülni kell neki kb, ha elkaptad és nem tüdőre ment.

2020. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De nem akarom a családban átadni senkinek és még rosszabbodhatnak is a tünetek:(

Egyébként februárban iszonyú beteg voltam 3 hétig. Akkor még nem is gondoltam koronavirusra. Nem éreztem a szagokat és az ízeket, folyt az orrom, fájt a torkom, kohogtem, a tüdőm mintha meg lett volna telve valami folyadékkal. Ettől az érzéstol hányingerem volt, nem bírtam enni, gyenge voltam, és annyira fáradt, hogy szinte állandóan aludtam. Egy napot se bírtam ki úgy, hogy ne aludjak be délután, de olyan is volt, hogy délutántól reggelig aludtam. A haziorvoshoz is elmentem, én már csak akkor megyek dokihoz ha nagy a baj, tényleg úgy éreztem, hogy nem bírom tovább. Ő is érthetetlenül állt. Aztán hála istennek rendbejottem. Lehetséges, hogy már akkor atestem rajta?

Most már azt érzem, hogy infarktusom van...Ha van is valami bajom, a legsulyosabb tüneteket szerintem a pánik okozza. Aludni se merek.

2020. ápr. 13. 00:50
 8/10 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján nem koronavírus. Igen, csak bebeszéled saját magadnak, pszichoszomatikus tüneteid vannak.
2020. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pánik beteg vagyok. De tahikardiás.nekem, minden nap felmegy a pulzusom 120 -140re nem pánikolok. Tegnap alig ettem, 3 kanál nokit, és fél csirke combit. Fáj a gyomrom, azaz nem érzek éhséget, és szúr a szívem. Vérnyomás 89/60 pulzus 135.
2020. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány többlethalott van a koronavírus miatt a stasztikai halálozáshoz képest.. erre senki sem gondol..innen is törölni fognak..nincs változás, csak okváltozás van..bebeszéled
2020. ápr. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!