Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom elfogadni a kicsi...

Nem tudom elfogadni a kicsi melleimet, ismerős?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom mindenki azt próbálja belém szajkózni, hogy fogadjam el magam úgy ahogy vagyok, de nem megy. Alapból vékony vagyok, kb. 50 kg. Ehhez ugye nyilván kis mellek társulnak amiket utálok. Mindig azon agyalok, hogy miért nem lehet kicsit nagyobb. Sokszor elnézek lányokat akiknek nagyobb mellük van és folyton irigykedem, nekem miért ilyen kicsi. Barátom elfogad és így szeret. Szerinte szép formás, imádja a bimbóimat. Ennek örülök is, de nagyon nehezen fogadom el. Főleg ugye mivel férfi, megnézi a nagyobb mellű lányokat. Na akkor totál káosz. Tudjátok az a tipikus pasi nézés amikor egy férfinek kb. csorog a nyála a látványtól. Pláne nyáron. Egyből rám jön a depi, hogy nekem miért nem lehet nagyobb. Nagyon bánt sajnos. A méret egyébként 75A. :( Köszi a hozzászólásokat előre is!

2020. ápr. 18. 01:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Irigylésreméltó probléma.


Csináltasd meg, egyszer majd biztos kinyitnak a plasztikai sebészek.


(BTW én a kisebb mellű lányokat mindig preferáltam. Főleg a sportosabb vékonyabb alkattal. Attól mert a férfiaknak izgató a nagy mell, még nem akar lelépni két nagy tőgy miatt)

2020. ápr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyanígy vagyok. Lapos vagyok, mint egy palacsinta, konkrétan úgy néz ki a felső testem, mint egy 10 éves kislánynak. Csak azért hordok melltartót, hogy úgy nézzen ki, mintha lenne valami. Nagyon szégyellem. A barátom szereti így is, de tervben van a plasztika. Sok nőnek megnőttek a fogamzásgátlótól, én szedtem 3 fajtát is, de nem lett nagyobb, sőt, mondok jobbat, most született gyerekünk és egy mm-rel sem lettek nagyobbak a melleim, nem is lett tejem, bezzeg a nagymellű ismerőseim terhesség alatt még hatalmasabb melleket növesztettek. Igazságtalan az élet. Volt, hogy azt mondták rám, hogy fiú vagyok, vagy az utcán beszólt 2 srác, hogy milyen szép cicik, kár, hogy picik, a fiú osztálytársaim is sokszor gúnyoltak. Én is mindig irigykedem más melleire, attól meg sírhatnékom lesz, ha szembe jön velem egy 12-13 éves lány XXL-es csöcsökkel. Én körte alkat vagyok, széles csípő, erősebb combok, a felsőtestem pedig vékony. Elég hülyén néz ki mellek nélkül. Egyébként már régóta tervben van a plasztika, csak a nőgyógyász mondta, hogy szülés után érdemesebb.
2020. ápr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne légy szomorú. Ez a 12 évesek birkanyáj szindrómája. Mindenki egyforma akar lenni, mint a ... Majd kinövöd. Ha nem, marad a pszichiáter.
2020. ápr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1., 3.: Nem értem miért kell így lehurrogni a másik embert. Mivel te pasi vagy, nyilván neked nem egetrengető probléma. De nagyon sok nő szenved emiatt elhiheted. De egyébként igen, egyre több helyen olvasom és hallomásból is tudom, hogy a pasik többségének inkább a kisebb női mell preferál. De az viszont tényleg elég bántó tud lenni amikor sétálsz szeretett férfival az oldaladon és szembe jön egy olyan csaj akinek kétszer vagy háromszor akkora mellei vannak mint nekem és majd ki esnek a szemei. Ilyenkor érzem magam a legrosszabbul a kis melleim miatt.


2.: Akkor kb. egy cipőben járunk! :( Annyi különbséggel, hogy nekem az egész testalkatom vékony, így nem is várhatom el a nagy melleket. De sok olyan nő is van aki kicsit vastagabb testalkatú és még sincs melle. :/ Én sajnos ezzel próbálok együtt élni, elfogadni magam, soha nem fordult meg a fejemben, hogy mű melleket akarnék. Nem rakatnék műanyagot a testembe. Meg arról igazából tudnám, hogy nem az enyém, nem eredeti, nem saját magától nőtt meg akkorára. Ezt muszáj elrendeznem magamban, mert nagyon alacsony emiatt is az önbizalmam. De ahogy Te is írtad, engem is csúfoltak már nem egyszer a vékonyságom, kicsi melleim miatt. Tényleg nagyon bántó tud lenni és az emberek bele sem gondolnak ebbe. Senki nem tehet arról, hogy milyen az alkata.

2020. ápr. 18. 14:48
 5/15 A kérdező kommentje:
Oh és amúgy én is szedek fogamzásgátlót, de nekem sem nőtt tőle sajnos! :( Pedig bíztam benne.
2020. ápr. 18. 14:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor pszichiáter vagy plasztikai sebész a megoldás.


Máshogy nem lesz nagyobb.

2020. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia :) teljesen aterzem a helyzetedet. Nekem is 70A-s mellem van, és az edzés és diéta mellett soha nem is lesz nagyobb. A barátom nekem is elfogadja, de én már annyit bogtem és stresszeltem miatta, hogy fixen meg fogom muttetni. Ha tényleg nem tudod elfogadni, neked is ezt ajánlom. Nem éri meg egy életen át emiatt sírni, mikor simán megoldhato a probléma.
2020. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar fordulj plasztikai sebészhez az majd segít a problémádon.
2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tudod elfogadni magadat az elég nagy baj.
2020. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Aki másokat néz.... Sokat elmond a pasidrol. Itt nem a melleiddel van a baj hanem a pasiddal.
2020. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!