Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy ismerős roma család...

Van egy ismerős roma család ahol csak két gyerek van. A nagyobbik 18 éves a kicsi pedig 13. A szülők hogy hogy nem követték a családi példát? Mindkettőjüknek sok testvére van. Nem fura, hogy csak két gyerek van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
MI lenne ha ŐKET kérdeznéd? Honnan a rigófüttyből tudjuk mi?
2014. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem fura. Sok hasonló családot ismerek.

Ugyan manapság divat fújni azt, hogy a romák nem integrálódnak, ez nem igaz. Sok család él normális életet, aminek az átgondolt gyerekvállalás is a része. Csak őket általában nem annyira vesszük észre.

2014. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Az én páromnak is két gyereke van. Én szülnék vagy ötöt.
2014. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Úristen!Akkor mivan? Nincs jobb dolgod mint ezen gondolkodni. Egyébként meg miből gondolod, hogy ez példa? Rengeteg tisztességes roma család van, csak az emberek ez nem veszik észre(vagy nem akarják észrevenni).
2014. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy..

Nekem egészen sok roma család ismerősöm van...

Akik normálisan élnek, "normális" értékrenddel ott max 3 gyerek van..

Mivel van eszükmfelmérték,mhogy dönteniük kell, hogy lesz 2 gyerekem és azokat tisztességel fel tudom nevelni, vagy lesz x akikre nem tudok figyelni, ráadásul ebből kifolyólag y évig nem fog tudni az anya dolgozni, és akkor nem jutnak sehova..

Mivel nem buták, ha nem is magasan iskolázottak, ezt végig tudták gondolni...

Én csak azoknál, nem feltétlenül csak roma családoknál tapasztaltam az ész nélküli gyerekáradatot, ahol a szülők egészen ostobák.

Viszont ismerek egy roma családot, ahol 6 gyerek van, és isztességgel nevelik őket, sokáig csak 1 gyerek volt, amíg az apa meg nem alapozta a jövedelmüket, ki ment dolgozni külföldre a szakmájában.. És abból a pnzből indított itthon egy vállalkozást 5 évvelmkesőbb, így a többi gyerek ezek után jött...

Van ilyen is...

2014. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Minden romának sok gyereke van és ők is tisztességesek!
2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ma 11:23 Szüljél tízet is, majd éhenhaltok....
2014. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked mi a ló..sz közöd van hozzá???? Remélem neked lesz vagy 10!!!!
2014. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek szólt
2014. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjem mamájának 8 testvére van, mégis csak 2-t szült. Nem roma.


Nem fura.

És miért nem őket kérdezed, miért csak ennyi született?

2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!