Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még egészen régen láttam egy...

Még egészen régen láttam egy filmet (kicsi voltam, úgyhogy nem 100% minden), nektek ismerős ez, ha igen, mi a címe?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy az elején átadtak egy házat egy családnak, ilyen szalagot is átvágtak meg minden, olyan volt a ház, hogy beszélt a lakókhoz, meg szóval maga a ház élt, mesterséges intelligenciája volt vagy nemtom, kiszolgálta őket, aztán arra tisztán emlékszem, hogy volt benne vmi narancsinvázió? és reggelinél adta ezt elő a hűz, h meghibásodott a rendszer, és akkor narancsok repültek mindenfelé a konyhában :D. aztán nagyon önálló tudatra ébredt a lakás, és élő nő akart lenni (mert csaj hangja volt), meg valamit kavart (a ház!!) a családapával. nem létezik ilyen című film, de valamiért nekem folyton az ugrik be, hogy a mindent tudó ház. lehet, h kicsi koromban csak én neveztem el így. ha valakinek van valami halvány emléke, segítsen!
2010. jún. 26. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én emlékszem a filmre, a címére nem emlékeztem, de beirtam azt a cimet, ami neked rémlik, csak szerintem te elírtad, amikor rákerestél, mert tényleg mindentudó ház a címe, csak így írva:)
2010. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mindentudó ház volt a címe. :D
2010. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úristen... és 10 éve ezt kerestem. asszem megyek, és hagyom, hogy a szúnyogot szívjanak ki belőlem minden vércseppet, iszonyatos halállal szeretnék meghalni. köszönöm, hogy felismerhettem, mekkora béna vagyok! :D
2010. jún. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!