Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom elfogadni a kicsi...

Nem tudom elfogadni a kicsi melleimet, ismerős?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom mindenki azt próbálja belém szajkózni, hogy fogadjam el magam úgy ahogy vagyok, de nem megy. Alapból vékony vagyok, kb. 50 kg. Ehhez ugye nyilván kis mellek társulnak amiket utálok. Mindig azon agyalok, hogy miért nem lehet kicsit nagyobb. Sokszor elnézek lányokat akiknek nagyobb mellük van és folyton irigykedem, nekem miért ilyen kicsi. Barátom elfogad és így szeret. Szerinte szép formás, imádja a bimbóimat. Ennek örülök is, de nagyon nehezen fogadom el. Főleg ugye mivel férfi, megnézi a nagyobb mellű lányokat. Na akkor totál káosz. Tudjátok az a tipikus pasi nézés amikor egy férfinek kb. csorog a nyála a látványtól. Pláne nyáron. Egyből rám jön a depi, hogy nekem miért nem lehet nagyobb. Nagyon bánt sajnos. A méret egyébként 75A. :( Köszi a hozzászólásokat előre is!

2020. ápr. 18. 01:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Amikor a te korodban voltam, ongyilkossagig depiztem, es azert nem volt baratom, hosszu hosszu ideig, mert szegyelltem a melleimet. Nagyon vekony letemre oriasiak. Meg rohogve ocsmany megjegyzesek zaporoztak naponta.

Aztan jo melltartokban lett onbizalmam utcan, feloltozve, rajottem, hogy bombanonek szamitok Epp ezert tovabbra sem volt baratom, mert rettegtem, hogy ha valaki megtudna, hogy a melltartot leveve log, abba belehalnek.

Iszonyu keson, plasztika nelkul jottem ra, hogy log es tetszik egy ferfinak.

De nezz meg egy 80-as evek beli szupermodellt. Ferfiak bolondultak magas csontos lapos nokert.

Amugy pedig van, hogy valakinek elvileg van esete, gyakorlatilag meg mas is nagyon tetszik neki.

A nagy mell voros poszto a bikanak, arra ne legyel feltekeny.

Szerintem akkor szabadna implantatumra gondolni, ha teljesen lapos lennel, vagy szoptatas utan uresen logna a borod, mint egy zacsko. Pici mellet meg kene szeretni.

2020. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Azért néz másokat a pasid, mert minek szeretne egy olyan lányt, aki nincs magával megelégedve/nem szereti magát. Ez kiul az egész kisugarzasodra. Amúgy Audrey H.nek is kis mellei voltak, nézd meg a korabeli fotókat és milyen gyönyörű nő volt... Nem az tesz nővé vagy szebbé, hogy kicsik a melleid.

Nekem sincs nagy, 70a-s vagyok sőt miután elmúlik a menstruációm egy kicsit visszabb is megy, de nem érdeklik a ferfiakat, mert kb másznak rám... nem minden a mell. Szeretned kell önmagadat, ez a lényeg.

2020. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
És most úgy tervezed, hogy további életedet is ilyen szánalmas kispolgárként akarod leérni, mint a fogyasztói társadalom díszpéldánya? Csodálkozom, hogy van barátod. Az agyad méretével van a baj meg azzal, hogy azt a borsónyit is a fenekeden hordod. Irigylem a problémaidat.
2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugdtan le lehet pontozni attól még te maradsz iszonyatosan szánalmas. Szerintem azt is csak beképzeled, hogy a pasid mást bámul mimor vele vagy. Ha valóban így van meg min vagy meglepve. Megtalálta a zsák a foltját. Majd ha értelmes solgokkal foglalkozol leaz intelligensebb barátod is nem egy ekkora bunkó.
2020. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem unod ezt még? Egyebként ha ide kiírod attól megnő? Mikor jadin nevű fogamzasgatlót szedtem attól nőtt a mellem. Abba is kellett hagynom emiatt mert fájt is piszkosul közben.
2020. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!