Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen rejtélyes köhögése?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 éve köhögök, de pontosabban azért, mert valami irritálja a torkomat. Van, hogy órákig egyáltalán nem, valamikor meg folyamatosan. Voltam már allergiavizsgálaton, de semmi rossz eredmény nem lett, volt nyelőcső vizsgálatom is, annak sem lett semmi rossz eredménye. Ki lett már próbálva, hogy nem-e pszichés de nem.

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet és miért? Volt már valakinek ilyen rejtélyes köhögése?



2020. ápr. 20. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem folyamat, ashtmás vagyok, arra is kivizsgáltathatnád magad
2020. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy hurutos vagy száraz köhögésről van e szó?
2020. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy ismerősöm volt így, 1,5 év után derült ki, hogy elakadt neki egy kisebb halszálka (akkor is csak azért, mert be volt gyulladva a torka)
2020. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van több éve száraz köhögésem, pont így. Nem tudom hogy pszichés-e, csak allergiavizsgálaton voltam és nem találtak semmit.
2020. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet krónukis melléküreggyulladág, ami tünetmentes, csak éppen ez ilyesmi irritációs köhögés lép fel, lehet akár enyhe reflux, lehet stressz alapon is.
2020. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Asztmás voltam, de azmiatt nem lehet, már kivizsgáltattam. Semmi sem akadt meg a torkomon, endoszkópos vizsgálatom is volt.
2020. ápr. 20. 13:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és száraz köhögés
2020. ápr. 20. 13:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csiklandozos kohoges, en harminc eve elek ezzel. A tukorben lattam mar, egy damil vekonysagu csik log a torkomban. Arcureg, vagy orrmellekureg problemam van csak az egyik oldalon. Azelott megfazas utan, most mar egyertelmuen pollenszezonban is jelentkezik. Melegen ajanlom a Fishermen's Friend nevu cukorkat. Annyira eros, szinte azonnal elmulasztja. Mar sehova se megyek anelkul. Azelott oklendezo fuldoklasaim voltak, most meg par perc kuckuc. Gyengebb mentolos cukrok es draga szirupok nem hasznaltak, ez bombajo.
2020. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Testvérem évekig köhögött így, hogy nem találtak semmit a vizsgálatok, nem volt asztmás, allergiás, még azzal is meggyanúsították, hogy reflux, vagy hogy a szomszéd állandó bagózása szivárog a szobájába vagy stressz alapon stb. Aztán elmúlt magától, mert ugye ok híján kezelést se kapott rá. Az orvostudomány elég véges sajnos.
2020. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy azt megfigyeltem, hogy ha mozgok/sportolok például bikiclizek, közben sokkal jobban rámjön, szinte egyfolytában és az orrom is elkezd folyni. Ez a sportolás közbeni orrfolyás már évek óta így van, időjárástól függően, tehát télen a -10 fokban ugyanúgy, mint nyáron a 35-ben.
2020. ápr. 20. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!