Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy nagyon ritkán...

Normális, hogy nagyon ritkán egyáltalán nem alszom az éjjel?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel volt legutóbb, az előtt 1 éve, hogy nagyon furcsa módon nem vagyok se álmos se fáradt.


Olyan fura volt. este volt már, 23 óra, tévézek. Fél 12-kor már érezni szoktam h,ogy most már álmos kezdek lenni és fáradt is a nap terhétől, de akkor nem voltam.

Kikapcsoltam a tévét, még megírtam a mai beadandómat, és le akartam feküdni, de elfelejtettem.


Szó szerint! Elfelejtettem. Annyira éber voltam, mint pl nap közben délben az iskolában.


Fölkeltem, ittam egy pohár vizet és megírtam a szerdai beadandómat. Még mindig nem vagyok élmos, pedig hajnali 2 van.


Nézem az órát, hát ez kész.. Mi a franctól vagyok olyan éber és fitt mint nap közben?


És tegnap éjjel nem aludtam. Most se vagyok fáradt. Egy percet sem aludtam. Végig vagy tévéztem vagy leckét írtam vagy olvastam. Ennyi. Telejsen jól éreztem magam..


Ezt mi okozhatja? Nem aludtam nap közben, sose szoktam.

Nem iszom alkoholt, nem kávézom nem drogozom. Soha életemben nem ittam és használtam egyiket sem.. Tényleg..


Ezt mi okozhatja? Semmi miatt nem voltam ideges, vagy izgatott, se szomorú. minden rendben volt. és mégis a fáradtság egy kis ici pici érzését sem éreztem.


2020. ápr. 20. 17:20
 1/1 A kérdező kommentje:
5. bekezdés: fölkeltem az asztalomtól, nem az ágyból!!!
2020. ápr. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!