Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 17 hónapos kisfiam lassan 3...

17 hónapos kisfiam lassan 3 hete köhög! Először egész nap köhögött,2. héten már "csak" éjjel, nagyon ritkán napközben, de éjjel aludni sem tud! Szó szerint végig köhögi az éjszakát! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Voltam kétszer orvosnál vele,először ambrobene-t írta fel,utána a sinecop cseppet,de nem nagyon használ!Ha alszik ugyanúgy köhög,van,hogy már sír,meg "ükülődik"!

Volt már valaki ilyen helyzetben?Mitől jött rendbe a baba?


2016. febr. 23. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
páratartalom mennyi nálatok?
2016. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Páratartalom? Nincs doh, penész? Ezek is okozhatják. Nem váltottál mosószert, öblítőt amivel az ágyneműjét mosod? Én azért ezek mellett vissza vinném az orvoshoz a problémával. Mit eszik/iszik estére? Nincs olyan étel amit csak akkor adsz neki?
2016. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdések merültek fel bennem is, mint az előttem válaszolókban. Emellett pulmonológus szakorvoshoz is elvinném.
2016. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Az jutott eszembe, hogy itt olvastam egyszer, hogy ilyen gond volt a gyerekkel, és a kókusz matrac volt belül bepenészedve. Nagy nehezen jöttek rá. Az nem lehet? Ha egyáltalán azon alszik.
2016. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az orra tiszta?

A fentebb leírtak mellett ez is lehet gond, hogy az orrváladék lecsurog és az irritálja.

Ha másik szobában altatod akkor is köhög?

Egyébként mi az a ükülődik?

2016. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fűtés milyen? Ha fafűtés és vizes a fa, háztartási hulladékot dobtok rá, illetve a kémény bélelése nem megfelelő, akkor a visszaáramló füst is irritálhatja.
2016. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Száraz, ugató köhögés, fulladozva? Sípolva veszi a levegőt? Hidegben, vagyis séta közben javul az állapota? A köhögés akkor erősödik mikor aludna? Ha igen akkor gyanús, hogy krup, vagy álkrup.


A fiam krupos. Amikor este köhögőrohama van olyankor kiviszem a szobából, legrosszabb esetben felöltöztetem és ki a hidegbe. Attól jobban lesz. Először az orvosa nála sem ismerte fel.


Fenistil cseppet írt fel neki az orvos. Illetve salvus vizes párásítót használok, általában nem súlyosbodik neki. Valamit a te fiad elvileg már kaphat köptetőt.

2016. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges a kezdődő asztma esetleg penészre valamire amiben alszik ,milyen a páratartalom a házban ? mindenképp segítene a párásító azt szerezzetek be meg egy mérőeszközt.
2016. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esetleg arcüreggyulladás?
2016. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahogy írta az egyik válaszoló száraz,ugatós,fulladozó köhögése van!nincs penész,és nem kókuszmatracon alszik!leesésgátlós ágyban van!beszerzünk egy párásítókészüléket,megpróbáljuk!de mindenképp kérek beutalót a háziorvostól,mert feleslegesen nem akarom gyógyszerekkel tömni!
2016. febr. 24. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!