Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok fáradt napi 16...

Miért vagyok fáradt napi 16 óra alvással?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most itt van ez a karantén de ez már régóta így van voltam dokinál is ő azt mondta hogy vitamin hiány szedtem 1 hónapig vitaminokat ilyen daily pack-ot de az sem segített.Tanácstalan vagyok segítsetek.

2020. ápr. 23. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

több sport és kevesebb alvás

meg egy rendes vérkép

2020. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még adj időt a vitaminnak, nekem 2. hónap végére segített sokat.

Nem kell feltétlen a drága Biotech stb, Jutavit, DM, Rossmann sajátmárkásak, 1x1 vitamin is tök jó.

Vasat, D3 vitamint érdemes külön venned.

Sétálj, mozogj otthon, videókra akár.

Biztos túl is alszod már magad és attól is fáradt vagy. Próbáld visszaszorítani legalább 12 órára.

Vigyázz, lehet hogy depresszió is van mögötte. Nem árt valami újba belekezdened, hobbi, tanulás, ilyesmi.

2020. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne inkább az étrended felturbózni, több zöldség/gyümölcs, hús és sok víz. A vitamintabletták sajnos nem mindig hasznosulnak jól, kiegészítésnek okésak, de ha már ilyen rossz a helyzet, nem biztos, hogy elég. A teljeskörű vérképet én is ajánlom, mert az alapján tudod, hogy kell-e szedni pluszban a vasat vagy sem. A túl sok vas sem jó, fel tud halmozódni.
2020. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!