Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borzasztóan fáradt vagyok, de...

Borzasztóan fáradt vagyok, de nem vagyok álmos, ezáltal aludni sem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

az olyan napok után, amiko kb 22-kor fekszem, egyből elalszom és 7-kor kelek, azok után kb 3 kemény hónap alvás nélkülözés van. Szó szerint.



22-kor befekszem az ágyba, még olvasok egy kicsit, aztán 22:30-kor lámpaoltás, és arra eszmélek fel egy idő után, hogy nyitva van a szemem. Már éget a szemhéjam, mindenhol, annyira fáradt vagyok, megmozdulni nem bírok, de rosszabb, ha becsukom a szemem. Olyan éber vagyok, hogy még a szúnyog zümmögését is hallom a szomszéd szobából. Ha lecsukom a szemem, folyton arra eszmélek föl, hogy már megint nyitva van. Hibáa számolok bárányokat, hiába pislogok nyagon gyorsan (valakinek beválik) semmi.


hajnali 3-kor szoktam elaludni.


Direkt kipróbáltam 1 hétig. egész nap nincs számítógép, se tévé, egész nap kint vagyok a levegőn, de SEMMIT NEM SEGÍT!!


Megőrülök a fáradtságtól! De nem vagyok álmos..



2020. ápr. 2. 17:47
 1/4 anonim válasza:

Sötét legyen ahol alszol csak kis halvány féñy légyen.

Nekem kis sólámpa van a földön . Kellemes. Ne gondolkozz problémás dolgon.

Jó, kellemes dolgokatiďézz.

Probáld ki a Melatonint.

Nem gyógýszer!!!

Patika, gyógynöv.bolt kap i 4000ft kb.alvás előtt¹/2 ĺ

Óra séta.ha lehet.

2020. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szorongásos problémáimhoz társult, ugyanilyen álmatlanság. Neked nincsenek vagy nem voltak esetleg hasonló bajaid? Nekem a szorongás kezelésével együtt múlt el az alvászavarom.
2020. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amíg suli volt ,addig folyton. rettegtem egy tanáromtól, meg úgy általában attól, hogy na vajon mivel fognak csesztetni holnap. És így egész délután az ágybanfeküdtem nem volt életkedvem. De soksztor volt, hogy csak úgy elfelejtette ezt az egészet és aludtam, de akkor se nagyon ment.


most kezdek rendesen felépülni. Mivel már nem lehetek magántanuló vagy öngyilkos leszek, vagy kihúzom a hiányzásokat és mindig más iskolába megyek :)

2020. ápr. 4. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak fáradtnak éreztem magam a kiálvatlanságról, de képtelen voltam az álmosság állapotába kerülni. Órákba telt elaludnom, de maga az alvás csak 3-4 órán át tartott legfeljebb. Ez ment hónapokig, azt hittem megőrülök, munkában is alig tudtam teljesíteni. Nekem a pszichoterápia segített meg egy ideig lefekvés előtt nyugtatót szedtem. De terápiával rengeteg, érzés kitört belőlem, sok tehertől megkönnyebbültem, gyakran szabályosan éreztem hogy egy-egy konzultáció alatt teljesen más állapotba kerülök. És hazamentem úgy hogy kijött belőlem ez a sok gond, és gyógyszer nélkül is olyan édes álomra hajtottam a fejem. Aki még nem volt ilyen helyzetben annak el sem tudom mondani milyen jó érzés volt. Próbálj te is szakemberhez fordulni, mert hasonló problémád lehet szerintem.
2020. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!