Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mesék láttán egyre jobban...

Mesék láttán egyre jobban egyre jobban elhagyom magam, nem érzem jól magam a bőrömben. Más akarok lenni, mit csináljak? Szokjak le a mesenézésről? (15/F)

Figyelt kérdés

úgyértve, nem mesék, hanem filmek vagy akármi aminek van valami erkölcsi vagy érzelmi töltete.


teljesen úgy érzem magam hogy bárcsak énis mittudomén pl retardált gyerek lehetnék mint az így neveld a sárkányodban (igen... most néztem meg és pont ezért írok most), vagy ottvan a fill metal alchemist- régen imádtam nézni minden este ott vártam, de ma már nem tudnék megnézni egyetlen egy részt sem mivel 5 perc múlva elsírom magam, és nem azért mert a történet olyan, hanem mert én nem lehetek olyan ember...


áhh eléggé fáj ezeket a szavakat leírni de legalább kijött belőlem, köszi hogy elolvastátok


2010. júl. 28. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ilyen néha nekem is van. de nem ilyen durván mint neked. én inkább szánalmasnak érzem magam. szívesen lennék boszorkány, vámpír, vagy mi egy más ilyen "meseszereplő".
2010. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel. Szívesebben élnéd az ő élüket, az ő problémáikkal. Inkább megküzdenél pár hobgoblinnal, minthogy rendet rakj a szobádban vagy megírj egy témazárót. Szívesebben hordanál olyan ruhákat, amiket ezekben a filmekben, animációs filmekben látsz, mint "divatszarokat", amiket kapni lehet.


Tipp: Ne szokj le a mesékről! Sok megkeveredett, pesszimista ember van, aki túl korán hagyott fel a mesékkel, álomvilággal. (itt most nem csak a tv, mozi adta lehetőségeket mondom, hanem az ábrándozást, könyveket, képregényeket is). Viszont csak annyira tudsz más lenni, amennyire a világunk fizikai korlátai engedik, úgy viszont lehetsz boldog. Járj olyan közösségekbe, akik szintén hasonlóan gondolkodnak. Animációk, animék, szerepjátékok, fantasy. Sok ilyen klub van országszerte, és némelyik nagyobb találkozói is vannak. Jó barátkozást kívánok!


ui: Magam is szívesebben élnék inkább a D&D vagy egy steampunk világban.


Pedig idősebb vagyok nálad kilenccel

2010. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!