Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok? Én csinosnak...

Anorexiás vagyok? Én csinosnak tartom magam, jól érzem magam a bőrömben, de a külvilág nem fogad el!

Figyelt kérdés

160 cm és 46 kg vagyok. BMI-m súrolja a normál határt. Mégis mindenki anorexiásnak gondol. Azt mondják, kevesebbnek nézzek ki mint 46 kg... olyan 38-39 kg!!! Miért?!!! Jó a mérlegem! Nem öltözködöm olyan ruhákba se, hogy a testemet mutogatnám... 34-es a ruhaméretem és naponta olyan 1300 kcal-át eszem.

Most mit tegyek? Hízzak, és akkor szarul érzem magam, de a külvilágtól nem kapom a megjegyzéseket?


2010. nov. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs egy arc nélküli képed? Úgy könnyebb lenne megmondani,hogy kívülállóként hogyan látunk téged!
2010. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szépségnek a testsúlyhoz nem sok a köze. A mérleget dobd ki, és tükörrel, centivel mérj. A testtömeg indexedet igyekezz a normális középértékre beállítani, de kajálással, vagy hízással, mert nem biztos, hogy az elég. Inkább valami testedzést kezdj, hogy formád is legyen.

Szerintem a formás, csinos lányok szépek, és nem azok, akik a mérlegen elérik a megfelelő súlyt.

Én még randira mérleget sohasem vittem, csak a szememet.

2010. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel piszkálnak. Semmi bajom nincs, se szervi, se pszichikai. Egész egyszerűen ilyen típus vagyok. Esetleg sportolj v.mit - fokozottabban fog működni a szervezeted, ezért több tápanyagot fogsz igényelni, de mert sportolsz, nem fogsz elhízni.
2010. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt magyarázom lányok. Nem?
2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!