Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírus lehet vagy csak a...

Vírus lehet vagy csak a stressz hatása?

Figyelt kérdés

Tegnap egy elég eseménydús napom volt, elég nagy gond történt és egésznap idegeskedtem. Reggel megittam egy kávét, utána egy fél órára mennem is kellett wcre. Viszonylag normál állagú volt. Feljöttem a bevásárlásból, elkezdtem főzni, közben megettem egy joghurtot, utána rá megint egy fél órára újra mennem kellett wcre, de ez elég híg volt, és meg vagyok nagyon ijedve, hogy esetleg hányni is fogok?:( irtózok a hányós vírusoktól, kb 7-8hónapja elkaptam, azóta rettegek, hogy ne essek bele újból. Ugye ez nem a vírus előjele?:(

Jutavit Probiotikumot szedtem be egyelőre.



2020. máj. 4. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz. A koronavírus nem terjed sem széklettel, sem vizelettel, és nem azok a tünetei, amit te mutatsz. Mérd meg a lázadat: ha 40 fokos lázad van, szárazon köhögsz, akkor menj orvoshoz. És csak nyugi!
2020. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valoszinu stressz lesz. Lehet az is, hogy a joghurtban volt olyan adalekanyag, amire erzekeny a gyomrod.
2020. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm. Nem koronavírusra gondoltam, hanem ezekre a hányós-hasmenős vírusra. Nagyon félek tőle.
2020. máj. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!